Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinájak? Fogyjak, ne...

Mit csinájak? Fogyjak, ne fogyjak? Felül csont és bör vagyok lennt meg zsiros.

Figyelt kérdés
Kezdödött ott hogy majdnem 90kg voltam 164cm-hez.Lefogytam 51kg-ra.Ruhában tökéletes voltam.De mivel nyár volt trikókban jártam és nap mint nap azt hallgattam hogy már csúnyán gebe vagyok.És tényleg fennt már kinnt voltak a válamnál a csont,mellem abszolút nem volt.Szó szerint a legkisebb melltartó lötyögött rajtam a bordám jobban kiállt mint a mellem.De a hasamon ott volt az úszógumi(nem bör,hanem zsir)A combom még mindig hájas volt,combom szintén.
2010. dec. 29. 08:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Aztán végülis visszahiztam 6kg-ot(direkt)most 57kg vagyok.De nagyon zavar az úszógumi meg a vastag combom.Mit csináljak?Fogyjak ne fogyjak?Nem szeretnénk megint olyan lenni mint nyáron hogy a felsö testem undoritóan vékony és hogy nyáron egy bikinit nem tudok felvenni mert lötyög a felsörész.


Köszönöm elöre is!

2010. dec. 29. 08:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy szakértő de szerintem itt nem a diéta segit, persze figyelj továbbra is az étkezésre, de dolgozz hasra, lábra, ami tulajdnképpen téged zavar. Futás, hasizom, nézz utána, de kitartóan csináld. De ahogy látom kitató vagy, ha ennyit tudtál fogyni, ugyhogy hajrá!
2010. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért probléma nálad ez,mert körte alkatú vagy. Szerintem az lehet a megoldás hogyha hízol,annyit hogy felül normális legyél,és elkezdesz a lábadra gyakorlatokat csinálni.Figyelj nekem úgy volt hogy 33-as gatyát hordtam,olyan fél évig csináltam Rubint Réka add önmagad 2-es dvd-t(tele van combizomgyakorlattal) és most 31es gatyát hordok. Szóval nem lehetetlen egy dolgot "fogyasztani". És hozzáteszem hogy betonizmos lett a lábam. Remélem tudtam segíteni!
2010. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló alkatom van mint neked, és torna segít rajta, bár így sem lesz tökéletes. Körte alkattal vékony combokat ne nagyon akarj, de szép még izmosak lehetnek.
2010. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan fogytál le ? :$
2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!