Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt most elfogja raktározni a...

Ezt most elfogja raktározni a szervezetem? Nagyon sokat fogok hízni?

Figyelt kérdés

Betegség miatt, 2 hétig nem ettem szinte semmit, csak almát meg barackot szinte. Tegnap szerencsére már tudtam enni, nem sokat direkt. Meg ma is. Kb. 100 g barackjam-et fél pogácsát, zabpehylet, gyümölcsöket, és még egy fél csokit is megettem :S

Nagyon nem kellett volna?

Ezt most zsírként fogja raktározni a szervezetem?

Légyszíves csak normális válaszokat. Nagyon félek, hogy bármennyit is hízok :(


2010. júl. 26. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ha beteg voltál, és most kívánod ezeket, akkor szerintem ne aggódj ezen...lehet hülyeségnek hangzik, de az ember magának szüli ezeket a hülyeségeket...hiszek a gondolat erejében, ha egy ember túl sokat agyal a kaján, számolgatja a kalóriákat és problémázik egy szelet sütin, az könnyebbet meghízik, mint aki rendesen eszik, lelkiismeret furdalás nélkül, az nem fog lerakódni..ha viszont lelkiismeret furdalásod van a kaja miatt, az lerakódik..ez tapasztalat..bármit ettem, meglátszott rajtam..amióta sz**ok rá, egy deka feleslegem sincsen..pedig többet eszem jóval többet eszem mint akkor, és ugyan annyit sportolok
2010. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előzőnek félig-meddig igaza van. Ha nézegeted, mit eszel, és keveset eszel, utána ha kicsit megemeled a kalóriát, azonnal hízol, ha meg mindig ugyanannyit eszel, tartod a súlyod (egy ideig).

Ennek nem a lelkifurdalás az oka, hanem a szervezet működése.


Sajnos számolnod kell azzal, hogy pár kiló (talán 4-5) felugrik, mert te is koplaltál, más kérdés, hogy nem volt választásod. Én is jártam így, betegség miatt 10 napig nem ettem, semmit nem fogytam, pedig örültem volna, utána pedig feljött 5 kiló kb. 2 hét alatt.

Próbálj sportolni, talán használ, és igyekezz hús-zöldség kombinációkat enni, főleg este.

2010. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!