Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az adatokról?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak, vagy inkább visszataszítónak találnád ezt a lányt?


És ha jó lenne a személyisége? Változtatna a véleményeden?


172 cm, 48 kg


2020. ápr. 1. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kórosan sovány
2020. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Borzasztóan sovány vagy. Ez nem szimpátia kérdés, emberként nyilán a belsőd határoz meg.

Ha azt kérdeznéd, hogy vonzónak látnálak -e, akkor erre valószínűleg nemet mondanék.

2020. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha genetikailag vagy vékony tehát sokat eszel emellé a súly mellé akkor nincs semmi baj :). (Esetleg a pajzsmirigyed nézesd majd meg, lehet, hogy túltermelésed van)

Ha meg direkt fogytál vékonyra akkor a legjobb lenne felszedni egy kis husit meg izmot.

2020. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, kicsit vékonyabb és nem itélek külső alapján tehát barátkoznék veled (sok hasonló adatú barátnőm van) meg 100 kg-sal is, tehát ez engem nem befolyásol egyáltalán.

Hány éves vagy? (Mert ugye tinikorban általános ha valaki vékony)

2020. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, de nagyon vékony. Én vagyok 47 kg 159 centihez (vékony, enyhén izmos vagyok).

Sportolj, szedj fel izmot és étkezz egészségesen.


Semmit se érsz a belsőddel, ha a srácnak külsőre nem tetszel.

2020. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két számból nem lehet megítélni, hogy szimpatikus-e. Ez csak két szám, semmit nem mond el rólad.
2020. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a vékony csajok. Így számok alapján nehéz lenne eldönteni, h csinos vagy-e?

A jó személyiség elengedhetetlen egy kapcsolathoz. 😀

2020. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez miért fogyókúrák témakör? Annyi biztos, hogy ha ennek a lánynak csak egy dologra nincs szüksége az a fogyás!
2020. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, mindenki. Anorexiás voltam, mára sikeresen felhíztam 67-re és nőltem 4 centit :D ja és már 19 vagyok :)))))
2023. júl. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!