Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges embereknél akiknek...

Egészséges embereknél akiknek nincs cukorbetegség stb nagyjából ugyanannyi a testének az elvárás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy aki nincs külön ch szegény vagy más diétára fogva, hanem pl szimplán figyel, számol, csökkent az adagokon az ugyanolyan tempóba fogy mint más aki ugyanígy tenné? (súly, alak is nagyjából ugyanaz), vagy ez is ilyen genetika és mindenkinek más válik be hosszútávon illetve máshogy reagál rá a test is. Vagy más opció pl anyagcsere?
2020. ápr. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
"A súlyproblémája részben genetika, de főleg sajtburger."
2020. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az alkata is, mindenki más ütemben fogy, ami az egyiknek beválik, a másiknak nem. Van aki az atkinsra esküszik, ismerek olyat aki regenorral 20 kilót fogyott, de olyat is, aki felszedett hetet. Van aki vegán lesz és ettől lefogy, van aki ennek ellenére is túlsúlyos. Van aki tömi magába a fehérjét, mert ez neki jó, van aki undorodik a hústól, puffad a tojástól, tejtől. A gyümölcsökről azt írják, hízlalnak a gyümölcscukor miatt, én a legvékonyabb életemben akkor voltam, amikor frissen facsart zöldség és gyümölcslevekkel fogytam.
2020. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, 160-180 g ch-n. Mégsem fogytam, híztam 15 kilót 4 év alatt. 22 éves vagyok.
2020. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!