Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeszűkült a gyomrom? Vagy...

Összeszűkült a gyomrom? Vagy beállt az inzulinszintem? Nem vagyok már éhes.

Figyelt kérdés

lassan 4 hónapja életmódot váltottam, és most kezdem észrevenni magamon, hogy baromira hamar jóllakom.

Kezdtem aggódni, hogy többet eszek?

De lemértem, és baromira nem.


És most arra vagyok figyelmes, hogy már 4 óra és még egyáltalán nem vagyok éhes, korábban már 3 előtt folyton az órát néztem, hogy uzsizhassak már.

Nem szeretek úgy enni, hogy még nem vagyok éhes legalább egy kicsit, szóval nem is tudom, hogy most mihez kezdjek. :D


Nem nagyon méregettem mostanság a megevett kajákat, szemmértékre kb-re számoltam a kalóriát, most viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy kevesebbet ettem, mert hamarabb jóllaktam és nem akartam elhinni, hogy ennyire kevés is elég volt.


Volt még valaki így?


pl.: ma ebédre 100g főtt rízs, meg 60g csirkemelltől egy kis ecetes céklával, full jól laktam.

Ez kb. egy fél menü adag max. Pedig én az voltam aki simán betolta a rendes éttermiset.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy előtte megettem egy tányér levest, amit direkt csinálok, igyekszem inkább levessel eltelíteni a pocakom :D


Lehet ez lehet a titka :D


2020. ápr. 6. 15:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy beszűkült a gyomrod, én sokat kávézok és attól pont ezt érzem.
2020. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Nem tudom hány éves lehetsz, de a szervezet óriási fordulatot képes venni. Én 17 évesen 76 kiló voltam, és szerettem volna soványabb lenni, így a legegyenesebb utat választottam: egyszerűen nem ettem. Volt hogy egy napig se, volt hogy napi egyszer, és az lett a vége, hogy elkezdtem fogyni, fogyni, fogyni... Két hónap alatt lementem 65 kilóra, akkor meg voltam elégedve, és szerettem volna megállítani a fogyást, de akkor már nem tudtam. Be volt szűkülve teljesen a gyomrom, nem volt semmire soha étvágyam, előtte ettem a csokit, a sütit, a zsíros húst, a csipszet, akkor meg egyszerűen 0 étvágyam lett mindenre. Az ebéd kínszenvedés volt, minden kaját csak leerőltettem magamba, de sokszor olyan rosszul esett hogy inkább nem is ettem. Újabb hónapok teltek el, és már 56 kiló voltam. Anyámék már orvoshoz akartak vinni hogy kórosan soványodok, de nem volt semmi bajom, csak egyszerűen megszűnt az étvágyam. Már nem emlékszem pontosan, hogy jött vissza, de belenyúlni az étrendbe mindig egy két élű penge. Lehet hogy sikerrel jársz, és olyan alkatod lesz amilyet mindig akartál, de ha átlendülsz a ló túloldalára, akkor ott találod magad hogy anorexiás vagy, és nem tudsz semmit leerőltetni magadon. Ha meg sokat eszel, akkor meg nem tudsz majd leállni, és elhízol. Meg kell találni az arany középutat, és a lényeg mindig a mozgás. MINDIG mozogni kell, az ember akár 5, akár 90 éves. Ha mást nem is, de napi 5-6 kilométer séta KÖTELEZŐ.
2020. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azta!

Köszönöm ezt a nézőpontot! Új volt nekem.


Igen, én abba a kategóriába estem, aki lényegében akkor érezte jól magát, ha a legegészségtelenebb kajával rosszul

létig tömte magát (bolognai spagetti, pizza, rántott sajt), a léyneg volt a zsír+CH kombó, esetleg chips, csoki.

Mindezt hónapokig.

És akkor meglepődtem, hogy két hónap alatt híztam tíz kilót.


A lényeg, hogy bízom abban, hogy ezúttal sikerült tényleg életmódot váltanom, megtalálni az aranyközéputat ahogy te fogalmaztál egy életre, hogy soha többé ne essek abba a hibába... Sajnos a töménytelen zabálást itthonról hozom, tehát mélyen belém ivódott. Talán sikerült kiirtani egy életre.

2020. ápr. 6. 17:51
 4/6 anonim válasza:
nekem is alig van étvágyam, de ha van is, rettentő hamar jóllakok, viszont nem is fogyok. bár mindig is ilyen voltam, szóval nem tudom :/
2020. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, 30 kiló fogyás után nálam is eszement módon nehéz a tömegelés az edzéshez. Régen pedig edzés nélkül is kétszer ennyit tudtam enni. :D
2020. ápr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem futni, nem történt semmi (másnap mindig csökkenni szokott).


Próbáltam mindent, nem történt semmi.


Bekajáltam, mondván utána majd pár napon belül megindul (nem tartottam csalónapot még, mondom hátha az segít), erre rögtön másnap megindult.... :D

Nem is értem... Amikor korábban csalónapoztam napokba telt míg helyreálltak a dolgok. Szerintem egész más most a testem/szervezetem, mint korábban.


Amúgy annyira nem kajáltam be, de régen ettem 180g szénhidrátot.... kb. 1400-1500 kcalt.


Szerintem már nem is tudnék úgy igazán bekajálni, mert eltelítődök hamar.

2020. ápr. 9. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!