Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy nem vagyok...

Ez normális, hogy nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem 1 hete, hogy kevesebbet fogok enni, és egészségesebben. Valahogy úgy képzeltem el, hogy csak akkor fogok enni,ha éhes leszek akkor is keveset. Viszont az a helyzet, hogy nem vagyok éhes egy kicsit se. Reggel sosem vagyok éhes ezért nem eszek. Ebédre se vagyok éhes,de eszek valamennyit, és ennyi utána nem eszek semmit. Egyszerűen nem vagyok éhes. Ezek mellett még sportolok. Nem hinném hogy koplalnék, mert ugyanannyi energiám van, mint előtte. Normális hogy nem vagyok éhes?
2020. febr. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Minden fejben dől el, és te eldontotted.

Ennyi.

2020. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Higy van erőd?? No vagy? HAny éves?

Mert en ha nem eszem mondjuk 20 oraig akkor nagyon ki tudok ehezni, es szedulok, fazok, faj a fejem. Nem tudok aludni olyankor.

2020. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 igen lány/nő vagyok
2020. febr. 26. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Így fogytam 30 kilót én is, megismertem egy jó csajt és elhatároztam hogy nem eszek annyit, hogy legyen esélyem nála. Idáig 28 kilót fogytam mert "nem vagyok éhes", pedig semmi különöset nem csináltam. Mellé elkezdtem edzeni is, csakhogy mégjobban nézzek ki és egész jól alakul a dolog.


Szóval van ilyen igen.

2020. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!