Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyen vagyok,...

Ha a munkahelyen vagyok, folyton eszem, és mire hazaérek, hulla éhes vagyok. Ha nem dolgozom, akkor alig eszem valamit. Könnyebben fogynék ha nem dolgoznék?

Figyelt kérdés

Küzdök már évek óta a fogyókúrával, de lehet könnyebben lefogynék ha fél évig nem dolgoznék.

Utána meg megpróbálnék olyan munkát találni, h itthonról dolgozhassak. Így délben kelnék, kevésbé éheznék meg, és több időm lenne konditerembe meg futni menni.


2019. szept. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a stressz miatt eszel és igen....
2019. szept. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szép életcél az biztos!

Délben kelnék, lenne idő konditerembe járni, könnyebben fogynék ha nem dolgoznék.

AZ eszedbe se jut hogy fejben van nálad a baj?

2019. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha otthon dolgoznál, akkor sem alhatnál délig, és munka közben ugyanúgy ennél. Az se biztos, hogy több időd lenne mozogni.

A munkahelyedre vihetnél kevesebb kaját, így napközben nem ennél folyton, mert nem lenne mit. Meló vége előtt egy órával egyél egy kicsit, hogy mire hazaérsz, ne legyél farkaséhes. Munka után mehetsz edzőterembe, sportolni, aztán ha hazaérsz, nyugodt szívvel megvacsorázhatsz.

A folyamatos eszegetésről kellene leszoknod, egyél tartalmas reggelit, ebédet, vacsorát, sok zöldséget, és kevesebb cukros-lisztes ételt, finomított szénhidrátot, rágcsálnivalót.

2019. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Home officeban dolgozok, azért a nyolc órát itt is le kell dolgozni, szóval ugyanúgy nem lenne több időd. De imádom, hogy mindenki azt hiszi hogy az otthoni munka egy egésznapos herevakarás.

Minek eszel folyton? Egyél három óránként normális kaját és kész. Nincs nasizás, meg csipegetés. Munka van, dolgozzál, ne egyél állandóan. Ha nem vagy szigorú és következetes magaddal szemben akkor akár egész életedben is lehetsz munkanélküli, kövér fogsz maradni.

2019. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
24%
Ha átállsz a paleolit étrendre nyugodtan ehetsz, ameddig éhes vagy, mégis fogyni fogsz! Furcsa mi?
2019. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit eszel a munkahelyen? A keksz, csoki, hasonlók sokakat kifejezetten éhessé tesznek, de ez nagyon tipikus munkahelyi kaja, mivel könnyű beszerezni és megenni. Próbálj meg hámozott, felvágott répát, almát, ilyesmit vinni. Ne hirtelen válts, mert ha hirtelen növeled a rostbevitelt, egyrészt hasfájást kaphatsz, másrészt kitagadnak a kollégák, annyit fogsz szellenteni.
2019. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szar minőségű kajákat eszel. Én 100 grammnyi rizstől/tk tésztától órákig kibírnám evés nélkül, de nem teszem, mert muszáj magamba tömnöm azt a napi 230 g CHt is, hogy izmosodjak. Látod, én meg ezzel vagyok bajban.
2019. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4: "Home officeban dolgozok, azért a nyolc órát itt is le kell dolgozni, szóval ugyanúgy nem lenne több időd. De imádom, hogy mindenki azt hiszi hogy az otthoni munka egy egésznapos herevakarás."


Imádom, hogy az emberek azt hiszik, h mindenki 5 percre lakik a munkahelyétől, és h sosincs túlóra. Ráadásul ezt pont olyan szájából hallani aki maga is home officeban dolgozik...


Napi 9 órát vagyok bent ami néha 10, ehhez még hozzájön 1-1 óra utazás, ez átlag 11,5 óra, ehhez még hozzájön h bármilyen ügyet kell intézni vagy venni valami kenyeret reggel vagy este legalább 20-30 percet állok sorba.


Az is bármily hihetetlen, h vannak emberek akik éjszakai típusok, és ha délben kelnek hajnali 3kor fekszenek le, teljesen jól tudnak élni. De a dél azért erős volt, legyen mondjuk 10-11 fele az ébresztő, akkoris beérem valami műzliszelettel ebédig.

2019. szept. 27. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat és megfogadom őket, próbálok jobb minőségű kajákat enni és a munkahelyen még délután enni h mire hazaérjek ne legyek olyan éhes.
2019. szept. 27. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Csak annyit tennék hozzá, hogy a fogyásban szerepet játszik a megfelelő mennyiségű és minőségű alvás is (éjszaka!) függetlenül attól, hogy ki milyen típus, koránkelő vagy későn fekvő.
2019. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!