Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Farkaséhség folyamatosan -...

Farkaséhség folyamatosan - mitől lehet?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 20 kiló fogyáson, és eddig egész könnyű volt az életmódváltás. Ez már a harmadik napom így, hogy reggeltől estig úgy érzem, hogy éhes vagyok és folyamatosan csak zabálnék. Ugyanazokat eszem mint eddig, csak most képes volnék egyszerre mindent felfalni ha nem szabnék határt. Hiába eszem akármennyit úgy is éhes vagyok, mi lehet a gond, ha eddig soha nem volt ilyen a fogyó alatt? Folyton csak a kaja jár az eszemben, most is, muszáj volt beiktassak még egy pluszvacsit, mert úgy érzem hogy kidőlök a sóvárgástól ha nem eszek, és elaludni főképp nem tudnék. Valaki tud segíteni? Jó sok vizet megiszok, de nem segít semmi mert úgy is csak kajálnék. Eddig ettem ilyen 1500 kalória körül, de tegnap, tegnapelőtt és ma is tuti felettem legalább 1000-el többet, egyszerűen úgy érzem, hogy folyamat csak kajálnék, már nem bírom. Nem akarok visszahízni mindent. És nem is koplalással fogytam, hogy logikus legyen ez az éhség folyton. Mit tegyek?

2020. márc. 9. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Én igazából nem voltam soha zabálós típus, elhízni is azért híztam el, mert nagyon rendszertelen étkezési szokásaim voltak. Például olyan munkanapjaim is voltak hogy egész nap nem kajáltam, és eszembe sem jutott, hogy enni kéne. Így ezeken változtattam a fogyó alatt, és iktattam be naponta 5 kisebb étkezést. Nem ismerek magamra, mert ilyenem még nem volt, hogy sóvárogjak a kaja után. :S Tegnapelőtt kezdődött és nagyon éhes vagyok azóta, itt lenne egy svédasztal előttem biztos mindent megennék, annyira éhezem. Szerintem valami gond van.
2020. márc. 9. 21:57
 2/7 A kérdező kommentje:

Így nézett ki a mai étrend:

Reggeli - feketekávé, 2 tojásból rántotta, 3 szelet bacon (kevés olívaolajjal készítem)

Tízórai - egy alma, később még egy alma...

Ebéd - rizibizi (elég nagy adag, mert éhes voltam), pár szelet főtt sonkával

Uzsonna - káposztaleves (egy jó nagy tányérral)

Vacsora - a rizibizi maradéka 2 szelet (olyan közepes szelet, nem túl vékony) párolt csirkemellel

+ Vacsora - még megettem 2 szelet csirkemellet (amit igazából holnap ebédre hagytam volna meg de az igen az éhség), és elrágtam mellé egy sárgarépát

2020. márc. 9. 22:12
 3/7 Flagstaff ***** válasza:
0%

Hát ettől én is éhen halnék.

A szalonnás tojás helyett egyél inkább zabkását, vagy cukormentes müzlit, sokkal egészségesebb és kalóriaszegényebb is.

Uzsonnára meg joghurtot, abba is lehet tenni búzacsírát, zabkorpát.

Vannak ezek a fehérjeporok is, mondjuk én ezeket még nem próbáltam, de állítólag ezek is kitöltik az embert.

Indokolatlan farkaséhségre egy kiadós edzés is jó!

2020. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha zabarohamok törnek ràd, nem jó az étrended, valamit vàltoztatni kell rajta.

Engem pl az életmódvàltàs döbbentett rà arra, hogy anno azért voltam sokszor éhes, mert túl sok szénhidràtot ettem. Mióta jelentősen csökkentettem a szénhidràtbevitelt, cserébe több zsírt és fehérjét eszem, sokkal jobban vagyok, nincsenek falàsrohamaim sem, és szépen fogyok, kalóriàk megvonàsa nélkül.

2020. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Változott valami az életmódodban? Több stressz, nagyobb megterhelés, alvás?

Az étrendedet nézve, lehet, hogy ennél több fehérjére lenne szükséged. Makrókat szoktad számolni?

2020. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fog esetleg megjonni? akkor is szokott ilyesmi lenni
2020. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Éjjelente nem alszok túl jól mostanában, bár olyan napok eddig is voltak. Semmilyen esetben nem fordult ilyen még elő. Hát én ma reggel csődöt mondtam, kipakoltam a hűtőt és megettem mindent. A párom dugipizzáját, a nőnapi nagy tábla csokit, egy rakás kaját... Hát legalább mostmár nem vagyok éhes. Csak óriási bűntudat, és kavarog a gyomrom itt melóban, lehet csúnya hasmenés lesz ebből később. A több fehérje - étrend azért érdekelne, nem szoktam számolgatni miből hány gramm, de azért érdekel más hogy csinálja. Ezzel kapcsolatban jöhetnek még válaszok, nektek előzők írok privátot, okés? Köszi a segítséget.
2020. márc. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!