Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek felborult a fogyókúr...

Valakinek felborult a fogyókúrája/étkezése a karantén alatt?

Figyelt kérdés

Ti hogy reagáltok erre ebben az időben étkezés szempontjából?

Többet esztek vagy nassoltok?

Híztatok vagy esetleg fogytatok?

Tartjátok rendesen az étkezést vagy a fogyókúrát így is?

Akinek van pár tippje, az extrém nassolás vagy az úgynevezett "zabaroham" ellen, azt is szívesen várom.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2020. ápr. 8. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Foglald le magad.
2020. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap egy hasonló kérdésnél lég sokan válaszoltak, ott leírtuk, hogyan hat a fogyókúránkra.


Nassolás ellen nekem egyetlen dolog vált be:


Nem tartok olyat itthon, amit nassolni lehet. Rájöttem, hogy nincs más lehetőség. Most azért nem olyan könnyű csak úgy leugrani boltba csokiért, így ha nincs itthon nem eszek.


Előre tervezem az étkezésem, egyszer megyek boltba csak azt és csak annyit veszek, amennyi az előre megtervezett heti menükhöz kell.

2020. ápr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem, hogy többet unatkozom és sűrűbben ennék... de mivel tisztában vagyok a dologgal ezért nem engedek a kísértésnek.
2020. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy eszem, ahogy eddig. Mindig naponta 3x ettem. Most is. 3 főétkezés, közötte kis gyümölcs, kis nasi (nem minden nap).

Nem híztam. Minden nap tornázom. Eddig csak 2x egy héten jártam edzeni. De itthon nem biztos, hogy olyan hatásos, mert nincsenek gépeim. Így inkább minden nap csinálom. Jobban is érzem magam tőle. Jól esik, jobb a közérzetem utána.

Nekem ugyanolyan a napirendem, mintha rendesen járnék dolgozni. Szóval nem borult semmi.

2020. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én híztam. Az eleje volt a legrosszabb csak ettem és ettem. 😔
2020. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogyókúrázok, mégis fogyok. Amióta annyit se mozgok, mint eddig, alig van étvágyam, kb a kétharmadát eszem annak, amit eddig, de arra is odafigyelek, hogy ne nasizzak eszetlenül.

Nassolásra és zabarohamra ott az önuralom, más nem kell hozzá. Hasznos, ha el tudod magad foglalni valamivel, unalomból hajlamos sok ember rámenni a nasikra, de tudatossággal és önuralommal ez is simán kiküszöbölhető. Vagy ha muszáj nasizni, akkor az legyen valami egészséges, pl. répa joghurtos mártogatóssal. Mozogni is simán lehet benn, a youtube tele van tornavideókkal.

2020. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SZücsöm ***** válasza:
61%
Becsukod a szádat és eltolod az ételt.Nem kényszerít senki. Ennyi.
2020. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor is van van nasi,de nem eszek olyan sokat.Ott a tudat hogy "Ehetek,ha akarok,de tudom hogy hol a határ."Plusz én kalóriát számolok így abba a határba maradok.Ha épp még is sokat akarnék enni akkor Mukbangot nézzek,ha számolgatni kezdem mennyi kalóriát esznek akkor el megy az étvágyam.Az egésznek az a titka hogy elfoglald magad.Én pl temérdek házit kapok amire 4-5 órát kell szánom(Ha úgy veszik kb. Ennyi időm volt előtte is,de most csinálhatok több mindent egyszerre.)Ha még is túl lövőm a kalóriám akkor plusz annyit dolgozom.
2020. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én 2 kg-t fogytam a karanténba.
2020. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs karantén. Az eszed helyén is zsír van?
2020. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!