Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudnék fogyni?

Így le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és fogyni szeretnék. Rendszeresen kimegyek sétálni,és edzek. Nem akarom magam teljesen megvonni az édességektől, ezért arra gondoltam, hogy hetente mondjuk 1x-2x megengedhetem magamnak hogy egyek egy csokit? Vagy ez így nem fog összejönni?

2020. ápr. 9. 12:01
 1/6 anonim válasza:
60%

Attól függ. Ha nagy a túlsúly, akkor tudsz fogyni. Én is így voltam. Diétáztam, és sokat edzettem. Mellette heti egyszer kétszer két kocka csoki belefért, így is sikerült leadnom 6 kilót. Ennyit szerettem volna.

De most megint rávettem magam az edzésre, de mivel annyira nem vagyok túlsúlyos, így nem nagyon tudok fogyni csoki evés mellett.

(de lehet hogy rád nem minden igaz ami rám, embertípustól is függ)

2020. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok, azt is hozzátenném, hogy én is fiatal vagyok, mint te. Kb 3-4 hónapba tellett fogynom talán.
2020. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én simán tudtam fogyni édességevés mellett (napi 2 vaníliás karika). Igaz, sokat mozgok.
2020. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SZücsöm ***** válasza:

Ehetni ehetsz. Annyi a lényeg hogy kevesebb kalóriát kell enned mint eddig. Lényegében kompromisszumot kell kötnöd mivel valamiből kevesebbet kell enned a + sport se árt (sőt) de a fő szempont az étkezés.


Persze a legjobb az lenne ha a kalória deficit és a sport mellett az étkezésed is többnyire egészséges ételekből állna. De heti 1-2 csoki mellett még lehet fogyni és egészségesen étkezni simán.

2020. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontos étrend nélkül kiszámíthatatlan az eredmény.
2020. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. ápr. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!