Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfi létemre hogyan fogyjak...

Beennccee kérdése:

Férfi létemre hogyan fogyjak lábra/fenékre?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsa kérdés , de ez van.

16 éves vagyok 98 kg és a zsír a hasamon kb alig látszik meg (meg látszik csak nem annyira ment a fenekemen) én valamiért ilyen lábra hízós vagyok , ha van ilyen szó. Milyen tanácsot tudnátok adni arra hogy hogyan tudjam lefogyni a lábamról a zsírt. Pár napja kezdtem el egy idézőjelesen komolyabb fogyót/ gyakorlatsort amiben 20 percig szobabicikli 100 db hasprés és mindkettőt a legnehezebb fokon , és hogy ez mennyire jó fogyáshoz? Tippeket is elfogadok,sőt , mégis köszönném őket:) ?



#fogyás #fenékre fogyás
2020. ápr. 11. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Étkezés kérdése. Kevesebbet kell enni, és fogyni fogsz.
2020. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a gond hogy nem lehet eldönteni hogy honnan akarsz fogyni, ezt a szervezeted dönti el. az edzés nagy segítség hogy gyorsabban leadj pár kilót, csak legyél kitartó.
2020. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SZücsöm ***** válasza:

A hasprést dobd a kukába ha csak a fogyás miatt csinálod. Fogyásra egyáltalán nem jó(annyi hogy + mozgás). Még has erősítésre is csak kezdőként mert ha valamiből 100 at meg tudsz csinálni az már túl könnyű.


Amúgy szobabicikli,bicikli,futás,erőltetett séta, stb. minden ilyen "kardiós" mozgás hasznos/egészséges és segíti a fogyást csak 1 a bökkenő.


Sz*r étrendet mozgással szinte lehetetlen kijavítani.Szóval a legelső lépés hogy csinálsz magadnak egy (lehetőleg) egészséges étrendet amit tartani tudsz és ami és itt jön a fontos rész: kalória deficites.


És tényleg nincs helyi fogyás.

2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szobabicikli vagy menj el biciklizni
2020. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!