Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lány,170cm 67kg...

18 éves lány,170cm 67kg Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Van egy kis pocakom a combjaim is nagyok es masok szerint a karom is eleg nagy.

Szeretnek kicsit lefogyni de mindig elcsabulok a csokitol alapvetoen nem eszek sokat csak sokszor keveset unalombol.

Meg igazabol sok kolat ittam de tegnap csak vizet iszom na jo a munkahelyen megiszom napi 1-2 energiaitalt de ettol fuggetlenul remelem ezt legalabb megbirom allni.


Mi a tippetek? Mi az ami tuti tiltolistas es mivel potoljam a kenyeret, ilyesmit mit erdemes enni ami egeszsegesebb hogy egy kicsit letudjak fogyni? Olyan 60kg lapos has a cel.

Koszonom a segitseget :)


2020. ápr. 2. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnaptol* csak vizet izom!😅
2020. ápr. 2. 22:19
 2/5 anonim válasza:
65%
Ez igazából csak matek: több energiát kell elégetni, mint amennyit beviszel. A szénhidrátbevitelt mindenképpen a minimumra kell csökkenteni. Ami szénhidrátot beviszel, az legyen alacsony glikémiás indexű. Üdítő csak cukormentes, gyümölcslé, ilyesmi pedig inkább ne. Az elején a kalóraszámolásban sokat segít a kalóriabázis nevű oldal, ott egy csomó kaja benne van az adatbázisában, elég jól tudod követni mennyit eszel. Alapszabály, hogy bármit ehetsz, ihatsz, csak mértékkel, ezért nem kell a kenyeret sem pótolni, egyél nyugodtan (persze nem mindegy mennyit, és milyet). És mozogj minden nap legalább fél órát úgy, hogy a pulzusod a zsírégetésre leginkább alkalmas tarományba essen (nálad kb. 140/min)
2020. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen jó, egészséges vagy! De ha nagyon le szeretnél fogyni, nézz valami edzéstervet és menj el konditerembe, vagy akár otthon is csinálhatod, főleg most. Kevesebb szénhidrát, több fehérje és rost.
2020. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Februarba bejelentkeztem kondiba, jártam is csak ugye jott a virus es bezart. :( de koszonom a tippeket megfogadom! :)
2020. ápr. 3. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2020. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!