Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hogy fogyjak? Ez elkeserít...

Így hogy fogyjak? Ez elkeserítő! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van rajtam 15 kg felesleg,viszont megvannak csinálva a melleim és félek ha fogynék újra lógnának.De így meg utálok tükörbe nézni.Viszont sajnálnám azt a fél millió forintot.:S:(
2010. júl. 27. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha ennyi pénzed volt a melleidre akkor biztos zsírleszívásra is telik.
2010. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyilván ugye erre előbb kellett volna gondolni, de ezt úgyis tudod, úgyhogy ez már a múlt. ha nem bírsz így tükörbe nézni, akkor persze a megoldás, hogy megpróbálsz megszabadulni attól a 15 kilótól, lesz ami lesz, majd meglátod utána. esetleg ha nagyon lassan fogysz, tornázol, külön mellerősítést csinálsz, akkor több esély van rá, hogy minden rendben lesz.
2010. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kép?


amúgy meg a sport nem fog ártani a melleidnek, ha veszel 6-8 ezerért egy fasza kis sportmelltartót...

2010. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. :( Én a pilatest próbálom most.
2010. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első: Gratulálok!ha az eszed is akkora lenne mint a szád,akkor tudhatnád h zsírleszívással 1-1,5 kg zsírtól lehet csak megszabadulni,és csak bizonyos testrészektől.

am is 9 évig spóroltam a mellműtétre,csak az utóbbi 1 év streszét evésben vezettem le.

2010. júl. 27. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem sportolni simán lehet, a szénhidrátokat meg vedd vissza. ha műmelled van akkor ugyebár abból nem is fogsz nagyon fogyni. sporttal meg erősítheted az izmaidat, tehát nem fog lógni sem.
2010. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan diétázz, sportolj, fogyj. Viszont súlyzóval csinálj mellizom gyakorlatot! Tuti nem fognak lógni! Sok sikert kívánok, ne keseredj el, kitartás!:)
2010. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem mű mellem van,csak fel vannak varrva.
2010. júl. 27. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:
ha fel vannak varrva akkor meg jót is tesz a mellizom növelő gyakorlat. diétázz és sportolj.
2010. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj én 26kg-t fogytam le, nem is olyan hű de lassan, mert fél év alatt. A mellem ugyanolyan maradt, mint volt.Pedig nagy mellem van. Egyedül a karom alján látszik egy kis bőrfelesleg, de az sem vészes. Lehet csak szerencsém van, mert 20 éves vagyok és jobban tudja a fiatal bőr követni a változást. Mellgépen edzegetek azért, de nem hinném, hogy emiatt nem lett lógós. Nem lehet tudni előre hogy fog e lógni, én is féltem tőle.
2010. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!