Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyni akarnak mennyit...

Anika2225 kérdése:

Akik fogyni akarnak mennyit edzetek egy héten?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 09:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%
Napi szinten kell, hogy minden nap fejlődj és egy idő után tudj normális edzéseket "lenyomni". Az elején még köztudottan nem bírod annyira és ezért kell erősíteni magad. Kitartás kérdése.
2020. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Eleinte mindennap 10 perceket mozogtam, mert nulla izmom volt. Amikor már egy kis erőre szert tettem, és tudtam egyben 30-40 percet mozogni akkor már csak heti 3-4 alkalommal.
2020. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Először 10-20 perceket és ha azt már jól bírod emeld az idejet és így tovább.
2020. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Én heti 3-4 erősítő, alkalmanként kézisúlyos, kettlebelles edzést csinálok, mellette 4 aerob edzést.

Ha teljesen kezdő vagy sport téren, akkor ez nyilván nem ajánlott. Ezesetben szinte bármi és bármennyi megteszi, csak kezdj el mozogni (akár tempós séta, akár otthoni tornázás). Ha már van némi izmod, erőnléted, akkor azt lehet fejleszteni.

A fogyás úgyis a diétán áll vagy bukik. Ha nem jó az étrended, hiába mozogsz.

2020. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Mint mindenben, ebben is a fokozatosság a nyerő. Ha semmit nem szoktál mozogni, napi 10-20 perccel lehet kezdni, de ha szoktál, akkor többel is lehet. Mindenesetre emelni kell fokozatosan. Én eleinte heti 3-4x edzettem, 15 perc bemelegítés az ellipszis tréneremen és 20 perc edzés. Most ott tartok, hogy ugyanennyi alkalommal egy órát edzek, plusz kb 2x csak az ellipszis tréneren tekerek kb 1 órát.

Heti 1-2 pihenő nap kell, amikor már komolyan edzel, mert az izmaid pihenéskor regenerálódnak, fejlődnek.


Viszont étrend nélkül mindez semmit nem ér. Nagyobb részt az étrenden múlik a fogyás.

2020. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Én 107 kilóról fogytam le 79-80-ra. Diétával és heti 5 edzéssel. H-SZ-P súlyzók+kondigép teljes test, K-CS szobabringa kb 40-50 perc. Mikor beindult a fogyás heti 1 kilót fogytam kb.
2020. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Én most szigorítottam rajta,mert már alacsony a súlyom,csak pár kiló van hátra. Napi kb 2 órát mozogtam. De ennek meg is lett a hatása,ebben a hónapban nem jött meg:((

Szóval nem ajánlom,hogy hirtelen szigoríts,(én pl már régóta sportolok,de ez sok volt) a kevesebb néha több:))

2020. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy sulyrol indultam. És sétán, kiránduláson kívül semmilyen sportot nem csináltam eddig (3honap) Viszont folyamatosan fehérje többletet viszek be es igy nem izombol fogyok. ( Geppel felulvizsgaltatva)
2020. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
29%

Fogyás -> diéta

Erősödés -> edzés

2020. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindenki annyit, hogy kalóriadeficitbe kerüljön. Ez lehet napi 10 perctől akár egy óra is. persze függ még, hogy mit csinálsz.

A lényeg inkább az, hogy heti szinten mennyi lesz a kalória deficit, mert nem lehet túl sok, persze az sem szerencsés, ha túl kevés.

2020. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!