Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit léptek egy átlag nap,...

Mennyit léptek egy átlag nap, és akkor mikor edzetek is? Csak sétával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

27 eves nő vagyok és 100kg. (160cm-vel)


Köszi a válaszokat


2019. júl. 10. 07:40
 1/9 Ypszilon1980 válasza:
52%
Nem lehet. Én napi 13-15000 lépést teszek meg, ez kb. 400 kalória mínusz, de még nem fogytam 2 év alatt semmit.
2019. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én egy időben raktárban dolgoztam,napi 8 óra/15-20000 lépés,közben dobozokat pakoltam,szinte állandó mozgásban voltam.121 kg voltam mikor elkezdtem ott dolgozni,3 hónap múltán 103,mellette semmit nem tettem azért hogy vesszek a súlyomból,tehát a fogyás az ott végzett munka javára írható.
2019. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De lehet. Csak külön el kell menni 45-60 percet gyors tempóban sétálni..
2019. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyénfüggő szerintem, hogy valakinek elég-e a séta a fogyáshoz. Nem is csak a séta plusz kalóriafelhasználása számít, hanem az is, hogy javít az izmok inzulinérzékenységén. Így alacsonyabb lesz az inzulinszinted, és úgy sokkal-sokkal könnyebb fogyni.
2019. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni sétával is, csak be kell állítani hozzá a megfelelő napi kalóriabevitelt. Ha rossz az étkezés, akkor nem fog működni a dolog.
2019. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1-es ha mellette minden szemetet magadba tömsz amit megkívánsz, akkor nem is fogsz fogyni. 🙄
2019. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem seta nem eleg a fogyashoz, az etrend bagyon fontos. En volt higy 3 nap alatt 47 km-t tettem meg es pont hogy hiztam, mert olyan kajakat ettem:D
2019. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átlag 6000 lépést teszek meg. Mikor sétálok edzés gyanánt, akkor plusz minimum 7 km-t megyek ennek nagy része emelkedőn. Kocogni is próbálok, de ahhoz még nagyon gyenge vagyok. Olyankor 50 percet igyekszem mozogni, de ebből váltakozva kocogok és sétálok, ahogy bírom. Vasárnap mérem meg magam így az első 3 hét után, majd meglátjuk mit sikerült. Én könnyebbnek érzem magam, de lehet csak bemesélem. :D
2019. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok. Az kimaradt, hogy az étkezésre is figyelek, tehát azon is változtattam, nem csak sétálok.
2019. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!