Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki spirál...

Van itt olyan, aki spirál mellett nem tud fogyni?

Figyelt kérdés
Amióta hordom, másfél év alatt feljött rám 7 kiló. Négy hónapja próbálom leadni sporttal és maximum 1200 kalóriás low carb étrenddel, de egyeszerűen semmi. Nem eszek félre, nem csapom be magam. Nem éhezek, jól érzem magam, de amikor felhelyezték a spirált, akkor se kezdtem el többet enni. Lehetséges, hogy emiatt van?
2020. ápr. 18. 19:11
 1/4 anonim válasza:
A fogyókúrák, diéták, fogyóeszközök csak azt nem veszik figyelembe, hogy különbözőek vagyunk. lehet, hogy neked nem való az a diéta, amit csinálsz. Próbálj ki egy másikat. PL: a gm diétát. Nekem az használt. Vannak alkalmazások is, azokon is követheted a diétádat.
2020. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hormonmentes vagy hormontartalmú a spirálod?Mert ha hormonos akkor lehet ,hogy az miatt nem mennek le a kilók.
2020. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hormonosból olyan minimális jut a szervezetbe a méhből, hogy attól nem fogsz hízni. Ma cseréltettem 5 év után a Mirenát, tudom,miről beszélek.
2020. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valóban alacsony a hormontartalma, de ha valakinek nem túl stabil a hormonháztartása akkor az is elég.
2020. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!