Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki edzeni baba...

Hogy álljak neki edzeni baba mellett, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Fél éves a kisfiam, szoptatok még és nem fogyok egy dkgt sem. Próbáltam az étkezésemre is odafigyelni, minden nap kilométereket sétálunk babakocsival, de mégsem fogyok. Van rajtam még 4-5kg felesleg, ami miatt a nadrágaimat pont nem tudom begombolni. Szívesen tornáznék, de nem motivál semmi, vagy nem tudom hogyan fogalmazzak. Nem tudom mivel kezdjek, császármetszésem volt, lóg a hasam. Úgy érzem hogy ezen már nem tudok változtatni. Személyi edzőt nem engedhetek meg magamnak sem anyagilag sem a kisbabám miatt, mert nem tudnám kire bízni. Mindenképpen olyan megoldás kellene, amit itthon tudnék csinálni. Mit ajánlatok? Van esetleg valamilyen oldal, ahol ilyennel foglalkoznka, vagy volt valaki ilyen szituációban?

2019. aug. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

A séta elég, egy anyukának szerintem!

Inkább próbálj meg kevesebbet enni.

Kalóriabázison kitudodod számolni mennyi kalóriát ettél, égettél el, ha többet égettél el akkor fogsz fogyni.

Sok sikert kívánok!

2019. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Bakker lefogyok csoportot keresd meg a facebookon. Több fogyókurás programjuk van nőknek elsősorban, IR-eseknek, anyukáknak,szoptatós kismamáknak. Étrend, edzésterv. Az adminjaik szívesen segítenek, ha rájuk írsz, es adnak tanácsot, hogy neked melyik bakkeres fogyicsomag lenne jó. Sok sikert!
2019. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az étrendedre helyezz inkább nagyobb hangsúlyt, de a drasztikus diétákat mindenképp kerüld! Ha már ki tudod iktatni a fehér lisztet, zsíros ételeket, cukrot (minden formáját) és csak minimális gyümölcsöt eszel, már jó eredményekre számíthatsz. Légy kitartó és türelmes! Otthoni tornára pilates gyakorlatokat ajánlanék, ami kifejezetten hasznos szülés után, erősíti a hasfalat, feszesíti a belső részt! Youtube-on több videót is találsz! Sok sikert es kitartást! :)
2019. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A séta szerintem is elég, azt a gyerek is élvezi. Ha nem kocsiban tolod, hanem néha magadra kötöd, akkor hatékonyabb. Illetve próbáltad már a babát súlyzónak használni? :)
2019. aug. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Miért, baba mellett másképp kell edzeni?

Ez mind csak kifogás.

2019. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A diétázással légy óvatos, nehogy a szoptatás kárára menjen. Inkább csak építs be egészséges ételeket, pl. zöldségeket, halat az étrendedbe, a kalóriát ne fogd vissza drasztikusan.

A lógó hasra én haskötőt használtam, amikor napközben otthon voltam. Nekem sokat segített, hogy visszahúzódjon a hasam. A nadrágjaimat hajgumival fogtam össze a gombolásnál, vagy övvel, voltak terhesnadrágjaim is, és hosszabb, laza felsőket hordtam. Nekem ebben az időszakban nem volt prioritás, hogy pont ugyanannyi kiló legyek, mint a szülés előtt (15 kg volt rajtam). 1 éves volt a kisebbik fiam, amikor diétázni kezdtem, ekkor már rég nem szoptattam (ha tudtam volna szoptatni, kivártam volna a végét). Szerintem ráérsz még ezzel foglalkozni, 4-5 kg felesleg alig látszik. Tornára még sokáig nem volt időm és energiám, két pici gyerek után szaladtam eleget, napközben leülni se nagyon volt időm, nem volt mozgáshiányom...

2019. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megfogadom a tanácsokat.

Az 5ös válaszolónak is köszönöm a választ, de amint leírtam, nem tudom kire bízni a babucimat, ezért kéne valami olyan otthoni megoldás, amit mellette is tudok csinálni, nem mellesleg szoptatok. Szóval csak ennyi a kifogás....ezért kéne más edzés baba mellett.

2019. aug. 22. 08:07
 8/10 anonim válasza:
Ha otthon szeretnél tornázni akkor esetleg vehetsz sulyzokat. A youtube tele van mindenfele edzos videóval válaszd ki ami neked szimpatikus. De szerintem is elobb az étkezésre kéne jobban figyelned.
2019. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fuss vele, egy jobb babakocsival simán lehet vagy duplázd meg a sétát!
2019. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mivel szoptatsz, ennél nem lehet semmi fontosabb. A szoptatáshoz a szervezetnek energiára /kalóriára van szükség, ami segítségével a véredből tejet képez. Valóban, a séta hasznos, ezenkívül nincs szükséged fehér lisztes dolgokra, viszont annál több zoldsegre, salátára. Én is szoptatok még, van a városunkban kifejezetten baba - mama torna, hatásos. Császármetszés esetén nem tudom mikor lehet legkorábban tornázni, de mindenképpen olyan mozgást válassz, ami nem hasprésből áll. Érdemes felkeresni, akár neten egy hozzáértőt.
2019. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!