Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Fogamzasgatlotol hiznek?

15eves korom ota szedem, sosem volt problemam vele, volt hogy 30kg t leadtam mellette. Viszont mikor megtudtam hogy terhes vagyok, abbahagytam. Szules utan a 10kg n felul fogytam meg 5kg t,es miutan ujra kezdtem a gyogyszert (jangee), azota feljott majdnem 10kg. 3honapja szedem ujra.

dec. 6. 10:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
hány éve szeded?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont dec. 6. 11:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8eve

# 2/19Időpont dec. 6. 11:55 Privát üzenet
Én 3 év után kezdtem el hízni tőle, abbahagytam és 3-4 hónapon belül visszaállt a súlyom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont dec. 6. 12:10 Privát üzenet
Nem a fogamzásgátlótól hízol hanem attól amit megeszel. Lehet, hogy növeli az étvágyat, de ha ezt tapasztalod, akkor fog vissza magad, vagy válts gyógyszert, ilyen egyszerű.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont dec. 6. 15:13 Privát üzenet
Mivel mesterségesen avatkozol bele a hormonjaidba(abszolut nem értem miért jó ez),ezért megnövekedik az étvágy.én a helyedben addig tenném le,amíg nem alakul ki mellette egyéb komoly hormonális probléma.egy jól működő ciklusba kár belenyulni csak azért,mert melege van a férfinak az óvszerben.ez nagyon saját tapasztalat,vigyázz a nöi hormonjaidra.mert ha ott valami tönkremegy,esélyes hogy többet nem áll helyre

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont dec. 6. 15:23 Privát üzenet
5ös, mondjuk a fogamzásgátló jobban véd mint a gumi? De talán olvass utána, nem ördögtől való...

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont dec. 6. 17:50 Privát üzenet
5-ös vagyok.szedtem fogamzásgátlot.egy perfekt ciklusba nyultam bele ugy,hogy azota is iszom a levét.extrém pms tünetek,migrénes lettem töle,pattanásos és még sorolhatnám a problémákat.ha azt gondolod nem ördögtöl valo,olvass utána rendesen kérlek,hogy milyen modon hat,illetve min megy keresztül a szervezet illetve az AGY azzal,hogy ilyeneket szed az ember.a férfi fogamzásgátlot nem hozhatták piacra,mert csökkenti a libidot.akkor a nöi fogamzásgátlo 2 oldalon leirt mellékhatásaival mi van?ez a probléma hogy minden szart a nök teste kell elviseljen,mert a férfiaknak ez derogáél..sajnálom ez az öszinte véleményem,tapasztalatom stb..

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont dec. 6. 18:38 Privát üzenet
#7 mégegy agyatlan feminista. a férfi fogamzásgátlók mellékhatása a fogamzásképtelenné válás. és nem csak a tesztelők .000000000000000000000000001%-a, hanem elfogathatatlanul nagy aránya. ezért nincs a piacon férfi fogamzásgátló

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont dec. 6. 19:11 Privát üzenet
Szia en is a jangeet szedtem,17 evesen kezdtem de nekem annyira megnott az etvagyam par honap mulva hogy 1 ev alatt 20 kg ragadt ram. Ataltam masikra es le is mentek a kilok, de persze ez egyenfuggo te nem biztos hogy emiatt hiztal.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont dec. 6. 19:16 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Van hogy napi 1x eszem csak, tobbszor nem kivanom. Nem eszek mellette tobbet egyaltalan

# 10/19Időpont dec. 6. 20:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik a fogamzasgatlotol hajlamosak a hizasra es vizesedesre, azok hogyan tudnak mégis fogyni?
Tudtok esetleg ehhez valamit hozzáfűzni? Ez nálam is előfordulhatna, hogy ha gyors anyagcserém lenne akkor én is bármit ehetnék és nem híznék?
Híznék vagy fogynék ha ezt csinálnám?
Fiúk! Szerintetek milyen lenne ha híznék?
Lehetséges hogy 20 on évesen pont a harmadik féle fogamzásgátlótól kezdjen el nőni a mellem anélkül hogy híznék sokat, és lehetséges hogy 2 hét szedés alatt már látszódjon a mell növekedés?
Ha az egyik fogamzásgátlótól híztam akkor az összes fogamzásgátlótól híznék?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!