Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzasgatlotol hiznek?

Fogamzasgatlotol hiznek?

Figyelt kérdés
15eves korom ota szedem, sosem volt problemam vele, volt hogy 30kg t leadtam mellette. Viszont mikor megtudtam hogy terhes vagyok, abbahagytam. Szules utan a 10kg n felul fogytam meg 5kg t,es miutan ujra kezdtem a gyogyszert (jangee), azota feljott majdnem 10kg. 3honapja szedem ujra.
2018. dec. 6. 10:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
hány éve szeded?
2018. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
8eve
2018. dec. 6. 11:55
 3/19 anonim válasza:
100%
Én 3 év után kezdtem el hízni tőle, abbahagytam és 3-4 hónapon belül visszaállt a súlyom.
2018. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem a fogamzásgátlótól hízol hanem attól amit megeszel. Lehet, hogy növeli az étvágyat, de ha ezt tapasztalod, akkor fog vissza magad, vagy válts gyógyszert, ilyen egyszerű.
2018. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Mivel mesterségesen avatkozol bele a hormonjaidba(abszolut nem értem miért jó ez),ezért megnövekedik az étvágy.én a helyedben addig tenném le,amíg nem alakul ki mellette egyéb komoly hormonális probléma.egy jól működő ciklusba kár belenyulni csak azért,mert melege van a férfinak az óvszerben.ez nagyon saját tapasztalat,vigyázz a nöi hormonjaidra.mert ha ott valami tönkremegy,esélyes hogy többet nem áll helyre
2018. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
62%
5ös, mondjuk a fogamzásgátló jobban véd mint a gumi? De talán olvass utána, nem ördögtől való...
2018. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
5-ös vagyok.szedtem fogamzásgátlot.egy perfekt ciklusba nyultam bele ugy,hogy azota is iszom a levét.extrém pms tünetek,migrénes lettem töle,pattanásos és még sorolhatnám a problémákat.ha azt gondolod nem ördögtöl valo,olvass utána rendesen kérlek,hogy milyen modon hat,illetve min megy keresztül a szervezet illetve az AGY azzal,hogy ilyeneket szed az ember.a férfi fogamzásgátlot nem hozhatták piacra,mert csökkenti a libidot.akkor a nöi fogamzásgátlo 2 oldalon leirt mellékhatásaival mi van?ez a probléma hogy minden szart a nök teste kell elviseljen,mert a férfiaknak ez derogáél..sajnálom ez az öszinte véleményem,tapasztalatom stb..
2018. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
#7 mégegy agyatlan feminista. a férfi fogamzásgátlók mellékhatása a fogamzásképtelenné válás. és nem csak a tesztelők .000000000000000000000000001%-a, hanem elfogathatatlanul nagy aránya. ezért nincs a piacon férfi fogamzásgátló
2018. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia en is a jangeet szedtem,17 evesen kezdtem de nekem annyira megnott az etvagyam par honap mulva hogy 1 ev alatt 20 kg ragadt ram. Ataltam masikra es le is mentek a kilok, de persze ez egyenfuggo te nem biztos hogy emiatt hiztal.
2018. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Van hogy napi 1x eszem csak, tobbszor nem kivanom. Nem eszek mellette tobbet egyaltalan
2018. dec. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!