Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsír leadás, fogyás?

Zsír leadás, fogyás?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék fogyni?

Nagyjából 167 -169 cm vagyok 75 -77 kg ....agusztusig szeretnék lefogyni úgy hogy 50-55 kg legyek ....bármit megteszek ...itthon tudok csak edzeni ....tippeket tudtok adni? Ha valaki tud ajánlai egy jó étrendet vagy jó mozgást itthonra kérlek írjátok meg....ha látod ,hogy írtak már kérlek írd le te is ha tudsz valamit ajánlani mindenki véleménye számít?



2020. ápr. 28. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha kb 20 kg-t szeretnél fogyni, akkor zárd ki az étrendedből az édességet és a cukros löttyöket is. A kenyeret is minimalizáld. AMi még fontos: kezdj el mozogni heti 5 alkalommal. Futás, tornázás ( Bíró Ica, Béres A, Rubint R. dvd-i mind nagyszerűek erre, az én fogyásomhoz és alakformálásomhoz nagyban hozzájárult ).
2020. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap alatt nem fogsz harminc kilót lefogyni, ezt engedd el.


Eddig miket ettél?

2020. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne idore akarj fogyni, semmi ertelme.

Tobabbiakrol tudsz tajekozodni a neten (en inkabb a testepito oldalakat javaslom, ott javareszt hozzaertok magyaraznak).

2020. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Életmódvàltàs.

Hogy kinek mi vàlik be az egyéni dolog. Ki kell tapasztalni. Fehérlisztet, cukrot érdemes kerülni àltalànossàgban. A többi egyéni.

Nekem az LCHF étrend jött be, heti 3-4x 1 óra mozgàssal, -45kg eddig. A többi folyamatban.

Ne időre akarj fogyni, mert ha nem úgy halad ahogy te szeretnéd, fel fogod adni. Ne fogyókúràzz, ne koplalj. Az életmódodat, étkezési szokàsaidat , az étrended minőségét vàltoztasd meg, életre szólóan. Idővel hozzà fogsz szokni a tudatossàghoz.

Keress valami magasabb rendű célt a puszta fogyàsnàl, ami hosszútàvú motivàciót ad. Nekem ez pl az egészségem.😊 mert én nagyon beteg is vagyok, nem csak a súlyfelesleg a probléma. Van akinek meg az, hogy jól nézzen ki, vagy hogy szép ruhàkat hordhasson.

Sok erőt kívànok, szükséged lesz rà. Nem mondom hogy könnyű út, de szerintem érdemes belevàgni!

2020. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello!

Azt is érdemes lenne tudnunk hogy fiú vagy-e vagy lány, ez sokat számít. Azon kívül vannak emberek akiken annyira nem látszik, ne a számok kedvéért fogyj le, ha amúgy abszolút jól érzed magadat a bőrödben.

Ha a fogyókúra mellett döntesz, azt ahogy előttem is mondták tényleg érdemes sporttal összekötni, meggyorsítja a kilók leadását (és még más okokból is nagyon egészséges), de arra vigyázz, hogy ne tűzz ki magadnak hatalmas célokat, amikbe aztán beletörik a bicskád és elmegy az önbizalmad. Ha eddig nem sportoltál semmit kicsivel kell kezdeni, a futás a legkézenfekvőbb, mindig annyit amennyi jól esik, és utána már magabiztosabban lehet növelni a tempót/távot. A biciklizés is jó, de azzal inkább a szivet lehet erősíteni, kevésbé jó direkt fogyáshoz.

Az étrendből teljesen, tudatosan ki kell zárni az édességet, (ha te is olyan szenvedélyes édestermék szerető vagy mint én, ezt is érdemes fokozatosan, leszokás szerűen megtenni). Ezenkívül a cukros mindenféle italokat is érdemes kerülni, helyette vizet vagy teát inni, utóbbi más okokból is egészséges.

Inkább többször egyél mint sokat, és lefekvés előtt ne annyit. Tapasztalataim szerint az a mondás is nagyon jó fogyókúrában, hogy reggelizz úgy mint egy király, ebédelj mint egy polgár, és vacsorázz mint egy szolga. (értsd.: ehetsz villásreggelit hogy legyen erőd a napra, de este elég egy saláta vagy valami gyümölcs is).


Előttem írták hogy ne időre fogyj, tényleg semmi értelme határidők közé szorítanod magad, ha nem sikerül egyrészt nem tesz jót az önbizalmadnak, másrészt a gyorsabban lefogyott kilók könnyebben is jönnek vissza.


Nekem kb. 25 kilót kéne fogynom, abból már 10 megvan, a többi még hátra, de már nem az első harcom ez a kilókkal. :)


Remélem tudtam segíteni

2020. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!