Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni néhány...

Hogyan tudnék leadni néhány kilót?

Figyelt kérdés

Engem az sem zavarna, ha hosszú folyamat lenne, csak adjak le néhány kilót. A súlyom most 65kg körül táncol, és 159cm vagyok. Kissé ducinak érzem magam, főleg azért, mert picit kerek fejem van, így mégpufókabbnak tűnök. Sokan mondják, hogy így vagyok jó, de én nem ezt érzem. Az ételeket nagyon szeretem, ritkán eszek, de akkor sokat. Tudom, hogy úgy kéne, hogy gyakran keveset, de ez nekem nem megy. Most biztos azt fogjátok írni, hogy akarni kell, de ez tényleg nehéz az én szememben. A suliban is menzás vagyok, sajnos olyan hívogatóak, hogy képtelen vagyok ellenállni. Sosem szerettem elpocsékolni az ételt. Mivel sportiskolába járok, ezért sportolnom kell. Testnevelés órán is sokat mozgunk. Röplabdázok már egy ideje, ez egy másfél órás edzés. Mostanság sokat erősítünk, és inkább csak gyakorlófeladatokat végzünk, mintsem meccsezünk, úgyhogy reménykedek, hogy ez is segít. Mit tudnék csinálni?

(Kérlek, ne hülyeségeket írjatok, nekem tényleg fontos lenne.)



2017. okt. 10. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj a kevesebb s nagyobb étkezésekkel, sokunknak az fekszik. A fogyás az összbevitelen múlik, ahogy az egészség is (kivéve, ha valakinek erőltetnie kell a nagy étkezést, mert neki a sok kicsi passzol, az nyilván nem lehet igazán egészséges).

Kalóriadeficit kell, ennyi. Nem írtál eleget ahhoz, hogy tudjam, mivel érheted ezt el, de mivel úgy tűnik, mozogsz rendesen, az étel kalóriamennyiségén kell csökkenteni. Ehhez nem kell feladnod sem a nagy mennyiséget (ehetsz rengeteg zöldséget, ha neked térfogat kell), sem az élvezeteket (bár ez ízlésfüggő is. nekem már a zöldség is maga a gyönyör, de azért sok más is kell). Szinte mindenki meg tudja oldani a jóllakott fogyást jó étrenddel és mozgással, én ebben hiszek. Van, akinek tovább tart keresni a megfelelő étrendet, főleg, ha megszokta a messze a kalóriaigénye fölötti evést, de megoldható a dolog.

Ha a menza adott s úgyis megeszed, akkor a többi étkezésedet tervezd meg jóra s tartsd is be.

2017. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, óriási nagy bíztatás számomra ez. Megpróbálom betartani a tanácsod.
2017. okt. 10. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Olxan vagy mint en😊 en is mindent megeszek a menzan utalom nezni ahogy a megmaradt etelt egy ilyen moslekosvodorbe ontik😐 igazabol csak azt tudom tanacsolni mint az elottem iro.
2017. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül.^^ És köszönöm azért neked is.
2017. okt. 15. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!