Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehetne nekem is ilyen...

Mitől lehetne nekem is ilyen szép lapos hasam?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan hasam van, mint aki terhes. Undorító. Tele vagyok narancsbőrrel és löttyedt az egész fenekem és combom.

1 honappal ezelőtt el kezdtem diétázni, és nagyon szépen, helyesen csináltam 1 hétig tartott. Miért mincs motivációm?

De a hasam zavar a legjobban. Mitcsináljak a jobb alak érdekében? Kérlek segítsetek.



2020. máj. 4. 10:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, olvasd el még egyszer, amit írtam. Abban az izommennyiségben 7 ÉV MUNKÁJA VAN!

Ha kevesebb az izmod, de ugyanennyi a testzsírszázalékod, az másképp is fog kinézni, ha ugyanennyi az izmod, de magasabb a testzsírszázalékod, az is másképp néz majd ki. Ha nagyon kevés az izmod, minden egyes kajálás alkalmával sokkal jobban ki fog türemkedni, mert nincs, ami megtartsa a formáját. Magyarán úgy fogsz kinézni, mint aki terhes. Minden. Egyes. Kajálás. Után. Ha van még rajta háj is, akkor még inkább. Gondoltam, hogy neked nem tetszik, ezért írtam utána azt, amit. Ne aggódj, nem leszel olyan, még ha akarnál sem, max évek kitartó, és kemény munkájával. De nem is célod, ellenben a videói, tanácsai a legjobbak, amiket eddig láttam, érdemes megfontolni, esetleg megnézni pár eredmény beszámolóját, ahol látszik, hogy 6 hét alatt mennyit változhatnak az emberek (nyilván a programjával, mert ebből van pénze, de pusztán pár tanácsát megfogadva, pár videója alapján edzve is lehet fejlődni, csak pl lassabban).

De komolyan kezdek ott tartani, hogy inkább nem írok válaszokat már ide, mert szerintem a fal is többet fog fel belőle, mint itt páran. Inkább megvárom a modulvizsgákat, és jó pénzért mondom majd el ugyanezeket jövőre. Talán kitisztul az emberek hallása, ha fizetnek érte.

2020. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem amúgy még az a csaj is kicsit lazábban tartja magát akit belinkelt a kérdező. Jó persze nagyon szép, de nem az a brutál 10/10. (És nem azért nem az mert nem izmos). Ilyen alakod valószínűleg valóban nem lesz, tekintve hogy kis eséllyel pont ilyen az alkatod. Ne másokhoz hasonlítsd magad, hanem magadból akard a legjobbat kihozni.

Lehet 10kgal vékonyabban sem lenne ilyen vékony derekad mint neki, mert alkat kérdése IS.

Egyébként igen, számolni a kcalt, szénhidrátot. Ha nem 2 év alatt akarsz 50kgot fogyni, akkor 70g szénhidrát föle nem mennék a helyedben.

2020. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem bántásból írtam.

Belenézek majd a lány videóiba. Köszönöm a válaszod!:)

2020. máj. 4. 20:22
 14/18 A kérdező kommentje:

“ Lehet 10kgal vékonyabban sem lenne ilyen vékony derekad mint neki, mert alkat kérdése IS.”


Nagyon vékony derekam van.

Meg amúgy szerintem akit linkektem, az a pont jó nőies alkat. Nem is túl izmos meg nincs is rajta háj.

2020. máj. 4. 20:24
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyébként 67 kg körül lehetek. 159 cm.
2020. máj. 4. 20:25
 16/18 A kérdező kommentje:

“ Ilyen alakod valószínűleg valóban nem lesz, tekintve hogy kis eséllyel pont ilyen az alkatod. ”

Alkatra hasonló az övéhez, azért linkeltem őt.

Csak sok rajtam a plusz kiló, amitől nagyon nehezen tudok megszabadulni.

2020. máj. 4. 20:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Diétázni kell ,és vegyesen csinálj erősítő/saját testsúlyos/súlyzós gyakorlatokat meg kardiót. A súlyod alapján valószínüleg azért van rajtad háj . Ha ez lemegy lapos lesz a hasad,de az nem egy hét .
2020. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem 1 hét.

Mennyi lenne az ideális testsúly a magasságomhoz?

Köszi a válaszod!

2020. máj. 5. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!