Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehetne nekem is ilyen...

Mitől lehetne nekem is ilyen szép lapos hasam?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan hasam van, mint aki terhes. Undorító. Tele vagyok narancsbőrrel és löttyedt az egész fenekem és combom.

1 honappal ezelőtt el kezdtem diétázni, és nagyon szépen, helyesen csináltam 1 hétig tartott. Miért mincs motivációm?

De a hasam zavar a legjobban. Mitcsináljak a jobb alak érdekében? Kérlek segítsetek.



2020. máj. 4. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
A motiváció pszichológia, arról nem beszélek. Lapos hashoz alacsony testzsírszázalék kell, magyarul le kell fogyni. Ez az első lépés, de ez még nem biztos, hogy meghozza a vágyott sikert. Fialaton valószínűleg igen, de ha már megnyúlt a bőr, akkor nem fog menni. Azon csak sebészeti úton lehet javítani.
2020. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok lány :)
2020. máj. 4. 11:23
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

kitartással, 1 hét alatt nem mész sokra

amúgy meg megfelelő étrend és mozgás kell hozzá

ha ennyire szeretnél lapos hasat, akkor az miért nem elég motiváció? sajnos ez magától nem lesz ilyen


azt azért még hozzá teszem, hogy ne a jól beállított, sok esetben retusált fotókhoz hasonlítsd magad

2020. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom.


Milyen mozgást csináljak?

2020. máj. 4. 11:26
 5/18 anonim válasza:
13%
Te már ezt elcsezted,olyan már sohasem leszel.
2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mi a bajod utolsó? mit is rontottam el? kérlek fejtsd ki a véleményed, felesleges szavakkal ne dobálózz!
2020. máj. 4. 11:32
 7/18 A kérdező kommentje:
vagy csak magadból indulsz ki, nemde? :)
2020. máj. 4. 11:34
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem rosszból, de annak a lánynak, akit belinkeltél sem teljesen lapos a hasa. Látszik itt-ott a csalás, és hogy be van húzva. De lényegtelen, így is nagyon csinos.

Na, neki lapos a hasa:

[link]

A sok izom ne ijesszen meg, 7 évnyi munkája van a jelenlegi formában, te sem tudod elérni pikk-pakk, még ha akarnád sem. Viszont elég jó edzős videói vannak fent, sok hasznos infóval a leírásokban.

Hogy miért nincs motivációd, azt mi nem tudhatjuk. Lehet rossz az étrended, és lehetetlen dologra vállalkoztál eleve, így nem csoda, ha inkább feladod. Nagyon alacsony kalórián begolyózik az ember. Sok fehérje, alacsony ch, jó zsírok. Ennyi a titok, amit be kell tartani a zsírvesztéshez.

Mozogni pedig: erősítés (lehetőleg súlyzós, és nem csak 1 területre koncentrálva hétről hétre) + aerob, illetve, ha van bármi, amit valóban szenvedéllyel csinálsz, akkor első körben az, a másik 2 meg néha is elég.

Nem lesz motivációd, ha olyasmit kell csinálnod, amit utálsz...

2020. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
5%
Demost kmolyan, egy nagy hasú narancsbőrű csajból sosem lesz olyan,nő mint amit belinkelt, ezt sokan tudják alapból....
2020. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem is szeretnék olyan hasat szerintem az már férfias:)


Azért nem vagyok olyan kövér utolsó, hogy lehetetlen legyen:)

2020. máj. 4. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!