Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétázom reggelire ehetek...

Ha diétázom reggelire ehetek gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hat ez igy eleg keves informacio
2020. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ehetsz. Bármikor a nap folyamán. De ne reggeli helyett. Ne egy normális étkezést akarj kiváltani gyümölccsel. Inkább az főétkezések között egyél. Pl. naponta egy alma, vagy egy banán, vagy valami szezonális gyümölcs, pl. most eper.
2020. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én reggelire gyümölcsös zabturmixot vagy smoothiet szoktam néha készíteni. Pl zab, növényi tej, fél banán, egy marék szezonális gyümi vagy fagyasztott gyümi. Néha teszek bele lenmagot, protein port is. Ha csak banán van benne,akkor egészet és fahéjat is adok hozzá.
2020. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Inkább tízóraira, uzsira egyél gyümölcsöt. Reggel nagyon megemeli a vércukor és inzulin szintet, akkor jobb valami lassú felszívódásút enni.
2020. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak ma nem vagyok nagyon éhes és gyümölcsöt kívántam valami könnyűt. Köszönöm a válaszokat!:)
2020. máj. 7. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt egyél,meg zöldségeket.

A legjobb,ha nyersen eszed.

2020. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vegán, nem csak zöldséget és gyümöocsöt eszek.
2020. máj. 7. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyél nyugodtan.

A lényeg inkább a mennyiség.

És a vegánokról annyit hogy nem csak zöldséget és gyümölcsöt esznek, maradjunk annyiban hogy állati eredetű termékeket nem esznek stb.

Jó lenne ha felkeresnèl valakit aki ért ehhez mert ez azért elég alap információ és többször megválaszoltuk.

2020. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem keresek fel senkit, mert nem érdekel, hogy a vegánok mit esznek. Felőlem a gazt is megehetitek. 🤦🏽‍♀️
2020. máj. 9. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!