Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsöt ehetek...

Milyen gyümölcsöt ehetek uzsonnára, amiben nincs sok gyümölcscukor?

Figyelt kérdés
Uzsonnára gondoltam túrót eszek, de így magában nem szeretem, így gondoltam csinálok túróhabot :) Milyen gyümölcsöt ajánlanátok hozzá? Tudom, hogy a bogyós gyümölcs lenne a legjobb, de így télen az nagyon de nagyon drága.
2016. jan. 8. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem drága, ha keveset eszel belőle :D De persze használhatsz sokfélét, amilyet csak szeretsz :) Mennyiség kérdése, cukor és ár szempontjából is. Narancs, kivi, fagyasztott meggy (olcsónak tekintem, múlt télen mindennap málnát ettem, de most még jobban megszorítjuk az efféle költségeket, végülis a meggyért is odavagyok és harmadannyiba kerül)... Én aztán a mazsolában és a banánban sem látok semmi gondot, azokból úgysem feltétlenül kell sok. Ha valaki ehet egy almát (az nekem rengeteg cukor, hacsak nem icipici az alma), akkor én is ehetek jóval kevesebb cukrot tartalmazó mennyiségű banánt vagy mazsolát, nem? Jóval ízesebbek, mint az átlagos alma.

De ha erősen gyümölcsös ételre vágysz, akkor persze nem ezekre kell alapoznod.

Nekem sokszor a citrom is megfelel, az igazán nem sok cukor s én szeretem.

2016. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 deka málnában csak 5 gramm szénhidrát van. Fagyasztott málnát tudsz venni, és ha csak a túróhabba teszel, akkor sokáig elég, elég bele pár szem, épp csak feldobja, de annyi elég is:) (Az eperben sincs túl sok CH a többi gyümölcshöz képest).
2016. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!