Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsök? Szoval, a kérdésem...

Martin2219 kérdése:

Gyümölcsök? Szoval, a kérdésem az hogy ehetek gyümölcsöt a diéta alatt, vagy tényleg sok a cukor benne és nem szabad?

Figyelt kérdés
sziasztok,én belekeztem egy ugymond "gyuros diétába" tudjátok csirke mell..zöldséggel,pulykamell zöldséggel..és 1500 szénhidrátot ehetek meg egy nap(ugyanis én fogyni szeretnék) ,jah és leirnátok egy diétás reggeli meg vacsora dolgot :) megköszönném ! elöre is köszönöm :)
2016. júl. 18. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapok:


[link]

2016. júl. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megeszel egy nap egy-egy gyümölcsöt, pl. egy almát, akkor semmi gond.

De ha egy kiló valamit betolsz, vagy étkezés helyett akarsz gyümölccsel jól lakni, az már nem jó.

2016. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehetsz gyümölcsöt, akár napi 1 kiló se gond, ha a makróid rendben vannak, hacsak be nem kavar nálad valamit.

Sokaknak ez azért már nem előnyös, nekem pl. olyan zsíros fehérjeforrásaim vannak, hogy amellé nem fér be egy kiló barack (attól még megettem, ha már termett :D néha egész jó fogyós napjaim jöttek vele össze, mert toltam a tojásfehérjét - persze a sárgáját is meg kell ennem valamikor -, mozogtam, a barack pedig gyümölcs létére eléggé laktatott). De ha valaki egy halom rizs helyett egy halom gyümölcsöt eszik, annak jól kijöhet a dolog. Persze a cukrot érdemes elégetni, egy aktív életben elosztva, illetve megfelelően időzítve bizonyára kevesebb gondot okoz :)


Nem tudom, miért keresel reggelit és vacsorát, ha egyszer úgyis mindig szárnyast akarsz enni zöldséggel. Edd azt, tetszőleges fűszerezéssel s a neked megfelelő elkészítési móddal. Vagy ha gyümölcsös vagy, akár gyümölcsszósszal, ha szereted az olyat. Tojássárgájával egyébként remek gyümölcspudingot lehet készíteni, bár a tojássárgája nálam nyersen van benne, ami sok gyúróst zavar.

Tojással több ötletem lenne, az a helyzet.

2016. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!