Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő súly...

Mi lenne a megfelelő súly számomra?

Figyelt kérdés

173cm magas és 75kg vagyok.Én első célnak a 65kg-ot tűztem ki,majd a 60-at.

Minden nap tornászok,futok vagy gyors tempóban gyalogolok fél órát.Van itthon infra szaunánk így azt is tudom használni napi egy órára.

Napi kalória bevitelem 800 kalóra.

Mennyit kellene fogynom?Mennyit kellene ennem? Kezdő vagyok,így legyetek szívesek toleránsak válaszolni.Szívesen meghallgatom a tanácsokat és előre is köszönöm!



2020. máj. 7. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
60 reális, több izommal 65 is
2020. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek olvass utána annak hogy hogy működik ez mert nem vagy képben...

Egyébként 60 az lehet ideális, meg vékony is nem tudjuk mert nem 2 számból áll egy ember.

Konkrétan számokat nem tudok mondani mert a sok az nem egy szám. Kalkulátorokba írd be a sportot. Egyébként alapból 1300kcalal kezdenék alatta vissza hízod a kgkat vagy kórház a vége.

2020. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Napi 800 kaloria nagyon keves, foleg ha minden nap mozogsz. En is pont 173 cm vagyok, 65kg-rol fogytam 60-ra, most sok sajat sulyos edzest csinalok es heti 2 futas. Napi 1300-1500 kaloria kozott mozog a bevitelem, amig a fogyasra koncentraltam 1200-1400 volt, annal leljebb nem erdemes menned, koplalassal nem fogsz jo iranyba valtozni. Napi 3x legalabb enned kell, reggelire kb 400 kaloria, ebedre 500, vacsora 300. Nassolni max 100, lehetoleg gyumolcs, igy jon ki az 1200-1300 kaloria naponta.


Feherjeben es rostokban gazdag eteleket egyel, keruld a zsiros dolgokat, inkabb egyel csirket es halat, hozza sok zoldseget, kis koretet. Felejtsd el a lisztet es cukrot, chipset es gyorskajakat. Sok vizet igyal, valtozatosan mozogj minden teruletre, van sok HIIT program otthoni edzesre, alkalmazassal vagy youtube-al csinalhatod itthon, nekem az nagyon bevalt, illetve ketnaponta csinaltam tobb plank-et azok szinten jok es sok fele van, arra eleg napi 10 perc edzes elott es utana johet a tobbi.


Szerintem 60-65 kilo az idealis, foleg ha izmosodsz kicsit, az nehezebb mint a zsir viszont erdemes erositest is csinalni, szep formassa teszi az alakod.

2020. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kéne iskolákban tanítani a helyes táplálkozást, mert kriminális, hogy rengeteg diétázó azt hiszi, hogy az éhezés jó dolog. És még csak nem is tehetnek róla...

Egyél normális mennyiségeket, mert az 800 kcal nem az. Legyen az étrended kiegyensúlyozott, megfelelő makrókkal minőségi ételekből, fogyassz kellő mennyiségű vizet, sportolj. Ennyi. A titok az, hogy nincs titok. Ha van valamilyen alapanyagcsere gondod, akkor a makrókat kell csak változtatni orvosi ajánlás által (plusz gyógyszerek, ha szükséges, de nálad ilyesmi a leírásod alapján nincs).

A 60-65 kg pedig teljesen jó.

2020. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Infraszaunában nem szükséges napi 1 órát eltölteni, ennek is nézz utána.
2020. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60 kg az ideális ha nem vagy sportoló és nincs túl sok izmod. Ha sportoló vagy akk9r 65 (nem minden sporthoz) mert akkor több az izmod.
2020. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!