Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő súly/mmagassg?

Ez megfelelő súly/mmagassg?

Figyelt kérdés

14/L, 64kg és 170cm körül.

Tehát ez normális,vagy fogyókúráznom kéne?


2017. ápr. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
en 171cm vagyok 49kg,de mondjak h hiznom kene legalabb 55kg-ra.Nekunk kb az az idealis testsuly szoval se az enyem nem egeszseges, mondjuk lehet a 64belefer.Kitudja nekem az marha sok lenne en 60kg voltam es tehennek ereztem magam.De lehet nalad mas es gazella alkatod van:D
2017. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hamarosan itt van az év eleje,a középsuli előtt állok,a tesitanárom szereti ha szenvedek(jó értelemben),mert rendészeti tagozatra jelentkeztem, de ez engem nem zavar. Sőt! Amikor vége van az órának úgymond büszke vagyok magamra h végigcsináltam:D. Ezzel azt akartam mondani h az izom nehezebb mint a zsír,meg a csontom is nehéz.
2017. ápr. 21. 21:13
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszen h gazella alkatom van,akkor nem jelentkeztem volna ilyen iskolába de mindegy.....

Az 170cm-hez meg sztem kevés az 50kg.

2017. ápr. 21. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen keves, de en igy erzem jol magam.Sokkal felszabadultabb vagyok miota lefogytam.
2017. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem normális.

Ha nem vagy egy ilyen pufi, de attól még kilóba ennyi vagy normális.

Én 15/L vagyok 164 cm és 62 kg én se vagyok pufi nem látszik rajtam.

az orvos azt mondta egészséges és normális.


Ne akarj nádszál vékony lenni

2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én is hasonló vagyok, de én versenyszerűen sportolok. A zsír-izom arány nem mindegy! Ha van hova formásodnod, akkor sportolj.
2017. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, viszont szerintem a normál kategóriának már a felső határa.
2017. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem látszik,én is meglepődtem.

Ha viszont fogynék az vicces lenne.

Nem akarok csontkollekció lenni,nem az a célom:D

2017. ápr. 21. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:

1: Az izom nehezebb mint a zsír. Vannak képek ahol két ugyan olyan súlyú nőt mutatnak, az egyik izom, a másik háj..

2: 165 cm vagyok. Szülés után, most vagyok 63 kg, terhesség előtt 50 kg voltam. A BMI szerint a magasságomhoz a felső szélsőérték 64kg (!!!!!!!) az alsó pedig 50 kg. Akkor a 170 cm-hez, biztos nem a 64 kg.. Inkább 70kg.Szóval nem hiszem, hogy pufi lennél. Nem vagy vékony, hanem átlagos. Pont jó. Persze az is kérdés, hogy van e rajtad felesleg, és ha van, hogyan oszlik el.

És ne fogyókúrázz, főleg ne 14 évesen. Mozogj, egyél egészségesen és változatosan. Akkor minden oké lesz. :)

2017. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!