Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton csak ennék meg ennék?

Folyton csak ennék meg ennék?

Figyelt kérdés
November óta valami nem stimmel, rengeteget kezdtem zabálni és folyton csak ennék. Nem hagyom abba, mindent eszek, hús, édesség, gyümölcs, zöldség, tényleg egész nap eszek. 13 kilót híztam, megnéztem ma 6400 kcalt ettem. Ez nem olyan jó lenne valamit rágcsálni, hanem nem áll el a korgás a gyomromban szinte. Most is felkeltem enni, mi a baj velem, hogy fogjam ezt az egészet vissza? :( Voltam kivizsgáláson, semmit nem találtak, lelkileg is boldog vagyok. Elértem a 91 kilót nagyon szomorú vagyok.

2020. máj. 9. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egésznap otthon ülsz? Jársz dolgozni?
2020. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben egészségügyileg, akkor vagy pszichésen van valami komoly gond. Stressz, depresszió vagy egész egyszerűen csak unatkozol. Keress hobbikat, ha érzed, hogy éhes vagy állj neki takarítani vagy tornázgatni vagy játszani valamit. A lényeg, hogy hirtelen végezz valami más elfoglaltságot mint előtte.


Ne tarts fölösleges ételt otthon. Azért eszel ennyit mert van mit. Oszd be magadnak előre melyik nap mit fogsz enni és csak annyit vásárolj és főzz. Ha úgy érzed éhes vagy első körben igyál. Sokszor az ember összekeveri a szomjúság és az éhség érzetet.


Ja és a nasik, egészségtelen ételek mehetnek a kukába. Ha ragaszkodsz hozzájuk legyen valami egészségesebb alternatíva helyettük (zöldség, gyümölcs-keresgélj a neten). Azokkal nehezebben mész az egekbe kalória tartalomból és ha mégis túl zabálod magad, legalább nem rossz minőséggel történik.

2020. máj. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vizsgáltasd ki magad, nálam is ez volt, és kiderült hogy nagyon sok inzulint termel a szervezetem. Bizonyos kaják nagyon felviszik, az inzulin aztán lenyomja a vércukrot, és olyan éhes leszek embert is ölök. Rövid idő alatt híztam vagy 15 kilót. A megoldás a lassú felszívódású ételek fogyasztása és a sport. Ha kell akkor gyógyszert is kaphatsz, ami segíti a fogyást.
2020. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!