Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak 'elnyammogható' krémek...

Vannak 'elnyammogható' krémek a nutella és a nyers sütitészta helyett, amik nem ennyire egészségtelenek?

Figyelt kérdés

Szeretek nutellát enni csak úgy, de szerintem nem is igazán az ízéért hanem, mert olyan állaga van amit lehet nyalogatni. Mármint értitek, ott van egy szinte üres üveg nutella.. na nekem ez a kedvenc részem, kiszedni belőle az utolsó pár adagot.

Vagy ha sütit sütök és már beraktam a sütőbe és ott vannak az üres edények, akkor olyan jó leszedni az oldaláról.

Szóval ilyen dolgokat keresek, csak kevésbé hízlaló kategóriában.


Hallottam a túróról és egész jó ötlet, szeretem csak nem igazán tudom hogy hogy lehetne ízesíteni, ha tudtok ehhez is írhatnátok ötleteket.


Köszönöm



#egészséges #krém #nyalogatás #krémes #nutella #túró #alternatíva #sütitészta #utolsó kanál #bödön alja
2020. máj. 10. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Igazából a nutella se lenne olyan rossz,hossz mogyorókrém.Itt egy link egy recepthez,mivel ha otthon megcsinálod egészséges ahhoz képest.


[link]


(angolul van,ha szeretnéd lefordítom prívátba.)Nyers süti receptet is tudsz találni ami még egész egészséges.A túrót én nem igazán szeretem,így nem annyira tudok ízesítést mondani,de a bátyám simán cukorral eszi.Esetleg még a zabkásának van kicsit hasonló állaga,mint a nutellának,ha tejbe és valamennyi cukorral főzződ.

2020. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túró + méz, próbáld majd ki.
2020. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én házi túrókrémeket szoktam magamnak készíteni, mindenféle ízesítéssel. Alapja túró, natúr joghurt és stevia. A maiba pl reszelt almát és fahéjat tettem. Szoktam még banánt, meggyet, epret, mogyoróvajat, narancs lereszelt héját és kifacsart levét, áfonyàt, kakaóport stb. Nagyon finom, egészséges, laktató.
2020. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Utolsó jókat ír. Zsírszegény túrót szoktam én is enni. Úgy csinálom, hogy 1 kanál kakaó, egy kicsi édesítő, löttyintek rá egy nagyon kevés tejet, kb 2 evőkanálnyit és bedobom a mikróba néhány másodpercre, hogy megolvadjon a kakaó. Majd belekeverem a 150 gramm túrót. Nagyon szeretem, szerintem nagyon finom is. De lehet egy nagyon kicsi olvasztott étcsokival összekeverni.
2020. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A házi krémtúró isteni, én is nagyon szeretem. Eritrittel édesítem és teszek bele pár csepp vanília aromát is, valamint "megpakolom" erdei bogyós gyümölcsökkel. Ajánlom, hogy krémes túrót vásárolj (Aldi), az kikeverve olyan selymes-krémes lesz, mint a Nutella. =)
2020. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg pudingot is csinálhatsz Mandulatejjel és édesítővel. Nagyon finom, krémes és minimális kalória van benne.
2020. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Banános túró tényleg isteni!! Vagy csináltam már olyat,hogy mandulát kevés tejjel összeturmixoltam,és hasonlított a mogyorókrémre. Vagy banán krémet is csinálhatsz,ha leturmixolsz egy banánt. Kakaópor is mehet bele,mert magában elég édes,így pont olyan krémes lesz:))
2020. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon jók a korábbi válaszok, én fehérjeport szoktam nagyon sűrűre kikeverni kevés tejjel vagy vízzel, olyan mint a tejkaramella, csak jobb. A mogyoróvaj is jó, cukormenes verzióban nincs vele semmi gond.
2021. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!