Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Būnöztem" fogyókúra alatt?

"Būnöztem" fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Egy hónapja diétázom, eddig 4kg-t adtam le. Leginkább arra figyeltem, hogy sok zöldség gyümölcs reggelire meg vacsorára, az ebéd pedig csak kisebb adag mint eddig. Az édességet próbáltam kizárni, vagy ha ettem, akkor azt valami étkezés helyett és nem plussz nasinak. Nagyon büszke vagyok most magamra.

Viszont ma volt öcsém szülinapja, és būnözés áldozata lettem. Reggel ettem pár nagyi által sütött csokiskekszet, délután megettünk egy csomag ropit tesómmal, most estefelé pedig egy nutellás fánkot is sikerült magamba tuszkolni. Az ebédem egyébként egy tál grízgombóc leves volt. Õszintén szólva nagyon jólesett ma ez a sok édesség, de kicsi būntudatot érzek amiért nem tudtam nemet mondani. Ez befolyásolhatja a fogyókúrámat ha egyébként holnaptól újra betartom és rendes kaját eszek? Nem szeretném hogy az eddigi munkám kárbavesszen.

(Ha értelmetlen hülyeségnek tartod a kérdésem akkor inkább ne is írj semmit, légyszi. Ez fontos nekem)



2017. máj. 13. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Evésnél max. az a bűn, ha mérget eszel vagy az általad legyilkolt szomszédot.

Ha kilengsz, mert így jött ki a lépés és szülinapon rossz lenne önmegtartóztadnod, az normális, emberi dolog és nincs vele gond, amennyiben ritka s nem leszel tőle rosszul.


1 hónapot ilyenekkel nem teszel tönkre. Ha ettől felélednek régi vágyaid és letérsz az útról, akkor gond van, de csak ez a nap... Ne aggódj miatta. Sokaknak jót is tesz néha egy ilyen, lelkileg, anyagcsereileg is.


A fogyókúrás étrended amúgy nem hangzik valami jól, bár nem tudom a konkrétumokat, de egy kis adag ebéd nem szokta tartalmazni a szükséges fehérjét.

2017. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

"és nem plussz nasinak."


Mikor tanuljátok meg, hogy a plusz az nem 2 "sz" ???????!

2017. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

"Az ebédem egyébként egy tál grízgombóc leves volt. "


Az elég sok.

Az nem tál, hanem tányér.

Nem volt nagyon gyerekszobád igaz? Remélem nem vagy diplomás!

2017. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Evésnél max. az a bűn, ha mérget eszel vagy az általad legyilkolt szomszédot. "


Na végre valaki kimondta!!! Sok ilyen ember kellene még ide!

2017. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mostanra próbáltam elhesegetni a būntudatomat.

És nem, még nem vagyok diplomás, egyelõre középiskolába járok. :D

2017. máj. 13. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Bűntudat........

Te jó ég.....

2017. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Hány éves és hány centi és kiló vagy? Fiú, lány?
2017. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Hüledezni azért nem kell, népszerű ám a bűnözés olyan fogalma, hogy "eszem, olyat vagy annyit, ami szerintem nem ideális".

Gasztroblogokon vannak olyan témakörök, hogy "bűntudatmentes sütik", eszem megáll. Nem tudom, ki találta ki, de már sok éve irritál a dolog.

Van helytelen étrend, de azt ki kell javítani (néha pedig bevállalni, ha valamiért az kell), magunkat ostorozni káros.

2017. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy egyedül, engem is irritál. Sok a hülye manapság.
2017. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak egy szó ba szki -.-" És ha így fogalmazott? Hosszabb lenne kiírni ebben a rohanó világban a bűnözés helyett hogy "olyat ettem ami hizlal és nem fér bele a kalóriadeficitembe" na :D Nyugodjatok már le...

Egyébként tényleg vannak ilyen emberek, akiknek bűntudatuk van, ha többet esznek a kelleténél. De az ilyenek sosem fogynak... mert nem néznek utána, hogy mi a rossz a fogyókúrában. Hát nem a havi egy napos BŰNÖZÉS (HAHA! :D) :)

2017. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!