Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják azt az ismerősei...

Miért mondják azt az ismerőseim hogy ne fogyjak tovább?

Figyelt kérdés

Karantén alatt fogytam kb 2 kilót, de még mindig dagadt vagyok és próbálok még jobban lefogyni. De mindenki aki ismer mondja hogy vékony vagyok és ne fogyjak tovább? Szerintem egyáltalán nem vagyok vékony. Értem hogy kedvesnek kell lenni meg minden, de miért hazudnak az arcomba ha amúgyis tudom hogy dagadt vagyok?

147.5 cm és 45.9 kg vagyok amúgy



2020. máj. 15. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy még fiatal vagy, és félnek, hogy megállsz a növésben, amiért nem eszel. Serdülőként ilyen következményei is lehetnek a fogyókúrának.


Egyébként ez ideális testtömegnek számít a magasságodhoz, de ha még nyúlni is fogsz, akkor még pláne nem kellene aggódnod.

2020. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok és már nem fogok nagy valószínűséggel semmit se nőni, vagy max 1 cm-t szóval amiatt se kéne problémázni
2020. máj. 15. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért mondják mert sovány vagy-

Kezdesz anorexiásnak kinézni, és valljuk be, nem szép látvány , de a legfontosabb, nem is egészséges ez. Ha nem érzed magad soványnak, akkor komoly önértékelési gondjaid vannak.

2020. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

"147.5 cm és 45.9 kg vagyok"

"dagadt vagyok"


Nem, neked a fejedben vannak gondok, de nagyon nagyok. Olyan vagy ez alapján mint egy ropi.

NEM vagy kövér, és ha így folytatod tovább, az sokkal súlyosabb következményekkel járhat (amint fentebb is mondták, anorexia és folyományai). Hallgass az ismerőseidre, mert 1. objektívebben látnak téged, mint te magadat 2.igazuk van. Nem hogy dagadt nem vagy, de még felesleg sincs rajtad.

Ha nagyon szükséges, keress fel egy pszcihológust.


"Értem hogy kedvesnek kell lenni meg minden, de miért hazudnak az arcomba"

Nem hazudnak, de ha tanácsolhatom, ne vádold őket hazugsággal, mert segíteni akarnak, de ha sokáig csinálod ezt, akkor előbb-utóbb megunják.

2020. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként, ha nekünk és ismerőseidnek sem hiszel, ez ajánlott olvasmány:


[link]

2020. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%
Totál sovány vagy...barátnőm 168 cm és 72 kg és abszolút nem fogyókúrázik
2020. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindenkin úgy oszlik el a dolog. Nem ilyen egyszerű. Én pl 158cm-vel vagyok 52kg, és olyan 46 körülire tippelnek. Sokkal többet nyomok, mint amennyinek néznek általában. Nálad lehet, fordítva van. A számok nem mindig megbízhatóak azért. Lehet, 45kg--val tűnsz 38-40-nek :O Egyébként persze, hogy dagadtnak látod magad, hiszen nem vagy túl magas, ez optikai csalódás, felülről nézve én is bálna vagyok (meg mindenhogy). Neked testkép problémád lehet inkább...
2020. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fú de okos vagy utolsó, mondd az alaptalan hülyeségeid, ronts csak a helyzeten ;)
2020. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Ön testtömeg indexe:

21.0

Normál

Osztályozás (Kg/m2)

Normál 18,5 - 24,9

Túlsúly 25 - 29,9

I. fokú elhízás: 30 - 34,9

II.fokú elhízás: 35 - 39,9

III. fokú elhízás >40

Az Ön ideális testtömege:

47.5 kg

2020. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hiznod kellene kisanyám
2020. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!