Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a munkam miatt nem tudok...

Ha a munkam miatt nem tudok sokat mozogni hogyan fogyak le ? 8 kg-tol szeretnek megszabadulni 2 honap alatt

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint mindenki más, egyél kevesebbet.
2020. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Munka után/előtt mozogj. Vagy: egyél kalóriadeficitben. Keveset mozogsz keveset egyél.
2020. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat kell, hanem rendszeresen.
2020. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás első körben étkezés kérdése. Kiegyensúlyozott, kalóriadeficites étrend kell. Mozogni pedig lehet munka előtt, vagy után, esetleg odafele menet mondjuk biciklivel, rollerrel, vagy ha mást nem, mert mondjuk 12 órázol, akkor a szabad napjaidon szánj rá, 1-1 órát.
2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Minden reggel gyalog megyek a munkahelyemig (20 perc seta ) majd amikor megtehetem es nem kell szaladjak valahova haza is igy megyek . Tehat ez igy osszegezve napi 40 perc setanak felel meg .

Ez igy mennyire van rendben ?

2020. máj. 21. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták előttem, a dolog nyitja a kalóriafeficit. Itthon vagyok március óta, nem sok lehetőség van mozgásra, nem tudtam befektetni itthoni gépekre sem. Ha a kajára tudsz figyelni, akkor tudsz fogyni kevés mozgással is.

Eddig lement -12 kg, a -8 kg is teljesíthető odafigyeléssel. Sok sikert!

2020. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
2x20 perc tingli tangli séta nem mozgás, nekem annyi az edzőteremig meg vissza. Kezdj el mozogni, legalább hét végén.
2020. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a kérdés 7-es..

Le lehet? Igen.

A kajáláson múlik. Ha nem tudja megoldani a kondit, hát nem tudja. Neked meg váljon egészségedre. 😁

2020. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, hogy sétálsz munkába, és vissza. Én is azt szoktam, néha kerülő úton megyek korival, időben kb ugyanott vagyok. Előtte szoktam heti 4-5 alkalommal erősíteni 30 percet. Heti 2-3 alkalommal pedig munka után kicsit többet, intenzívebben. Ezek egyike sem nagy dolog. Este összekészítem a kaját másnapra, így reggel mozgok egy kicsit, lenyújtok 10 percben, reggelizek, összekapom magam, és indulok is. Nagyon max, ha szöszölök, másfél óra, és úton is vagyok. Ha fárasztó napom volt, nyilván pihenek, esetleg sorozat közben használom a taposó gépet, ha nincs kedvem, erőm normálisan edzeni. Ha pedig szép idő van, akkor munka után sétálok, vagy korizok egy hosszabbat, ha elfáradok, kiülök egy parkba olvasni. Mentálisan is nagyon üdítő kimozdulni.

Párom home officeban dolgozik, így van, hogy együtt eddzünk, vagy sétálunk, ha lejárt a munkaideje. A házi teendőket pedig napi 1-2 óra le lehet tudni közösen, szóval nem úszik semmi, egymásra is van időnk. Pedig minketten dolgozunk, sőt, nekem egy kis pénzcsináló hobbim is van, amit felfoghatunk mellékállásnak. Nem lehetetlen egy kis mozgást beiktatni a mindennapokba :)

De ahogy korábban is írtam, az étkezésen múlik a fogyás nagy része.

2020. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!