Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogy az ember ha pl....

Akkor is fogy az ember ha pl. napi 1300 kcalt eszik, de azt nasik teszik ki? (csoki, chips..stb)

Figyelt kérdés
Nem tervezek nasival fogyni, csak érdekel :D és ha így nem fogynak, akkor miért nem? Elvégre nem esznek több kalóriát..
2020. máj. 21. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is.
2020. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Rohadt káros.., de lehet így is fogyni. 😀
2020. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogyni lehet, viszont hasznos tápanyag nem kerül be, amik segítik az emésztést, szívműködést, agyműködést, értisztítást, csonterősítést.
2020. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen, viszont mindenféle bajod lesz, leépül az izomzatod, vitaminhiányos leszel, herék nőnek az orrodból. Láttam már ilyet és nem szép látvány, ott fityegnek és az orrszőr mellett azokat is borotválni kell.
2020. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, csak nem érdemes.
2020. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze,nyilván ez is kalória-deficit. Csak leépülnének az izmok,és hiánybetegségek alakulnak ki:(

Én hülye először így fogyóztam,tészta,csoki,péksüti,minden ment,csak a kalóriát figyeltem. Még ki is röhögtem azokat,akik bajlódnak az egészséges étrenddel:D

De szerencsére már rájöttem,hogy -kilók nem=jobb kinézet. Max néha tartok ilyen napot, ez un. csalónap

Szóval igen,végülis lehet így is,csak nem ugyanazt kapjuk eredménynek:D

2020. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) én se így szeretnék fogyni csak volt, hogy így alakult egy nap és kíváncsi voltam ez mennyire zavar be a diétába :)
2020. máj. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!