Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leadni az...

Hogyan tudnám leadni az utolsó kilókat?

Figyelt kérdés
20 èves vagyok,167 cm ès 53-54 kg. Tavaly ilyenkor 63-64 voltam. Bár már kezdek jól kinèzni, szeretnèk visszafogyni a 2-3 èvvel ezelőtti 48kilómra,mert akkor èreztem magam jól a bőrömben. Azonban jó ideje megállt a fogyás,pedig keveset eszek ès sokat mozgok,rendszeresen járok konditerembe. Mivel tudnám megdobni az anyagcserèm,hogy sikerüljön leadni a maradèk 5 kgot?

#fogyás #kiló #règi alak visszanyerèse
2017. aug. 3. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

értem én, hogy mit szeretnél, de a növésben lévő szervezet(vagy inkább fejlődésben lévő) ellenáll, és átkapcsolt vészüzemi módba...ha most nagyon erőlteted a fogyást, akkor büntetni fog az emésztésed, és úgy visszahízod, hogy csak na..


ugyan nem ezt kérdezted, de javaslom, egy kicsit várj, és simán tartsd szinten a súlyod. egy hónap után lemehetsz a bevitt kalóriával egy százast, vagy kettőt..de ne feledd...az evolúció beprogramozta az emberbe a tél előtti zsírfelvételt. szeptembertől fokozottan próbál a szervezet tartalékolni.


Ha ezt tudod, akkor mindent tudsz.

2017. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha edzel s úgy, hogy izom is jöjjön, akkor nem reális a 48 kiló, az csak extrém kevés izommal lehet jó ehhez a magassághoz... Biztos vagy benne, hogy van fölös hájad?

Ha igen, az ugyanúgy kalóriadeficitben megy le, mint a többi.

2017. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!