Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted milyen ruhát vegyek...

Szerinted milyen ruhát vegyek motivációnak, amiben fotózhatom magam?

Figyelt kérdés

azt tervezem, hogy veszek egy ruhát, ami lényegesen kisebb, majd szétrobban rajtam és abba fogok belefogyni és dokumentálom.. de nem tudom, hogy milyen legyen...


legyen egy egybe ruha vagy póló+nadrág? sose hordtam ilyet, mert kövér vagyok, de nagyon tetszenek...


elsődleges célom -10 kg.... (összesen persze jóval több, de a méretet így venném, hogy kb 10 kg t kelljen fogynom hozzá)


2020. máj. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen célra egy nem túl drága bikinit vennék :)
2020. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt nem vállalom :( :D
2020. máj. 27. 21:31
 3/9 A kérdező kommentje:
na jó.... nem is rossz ötlet, de azt tudnod kell, hogy 106 kg vagyok :( soha nem volt rajtam bikini életemben .. :(
2020. máj. 27. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hát ezt nem írtad, akkor szerintem egy egyberuha jó ötlet :) De szintén valami olcsóbb,mert gondolom mínusz 10 kilónál nem fogsz megállni,hanem folytatod, így hamar ki fogsz fogyni belőle és nem tudod hordani.

Ilyen nagyobb túlsúlynál igazából bármilyen ruhában látványos lesz az eredmény.

Hajrá!

2020. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyberuhát vennék, valami testhezállóbb, szűkebb fazonút, legjobb ha mondjuk cipzáros hátul. Nincs annál jobb érzés, mikor hónapok kemény munkája után végre össze tudod cipzározni magadon azt a ruhát, ami az elején alig akart rádmenni, tapasztalatból mondom. :)

Ja, és ahogy előttem is írták, ne költs rá sokat, én pl. szerintem tuti elmennék turizni valami jó kis darabot.

2020. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy ujjatlan testhez tapadó topot vettem, sztreccsnadrággal. 40+ feleslegről kezdtem. 10 kg val kevesebb vagyok, nagyon jól látszik a fotókon a különbség.
2020. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy farmert vennék, egy olyat, ami most sokkal kisebb, de a céltól meg nagyobb. Tök jól nézne ki az, hogy most a térdedig tudod felhúzni, de a cél elérésénél már eltudod majd húzni a derekát magadtól. :D
2020. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, 7-es : ezek nekem is eszembe jutottak és mindkettő játszik, köszi :)))
2020. máj. 28. 13:25
 9/9 A kérdező kommentje:
megvettem a sinsay legnagyobb farmerét (skinny magasderekú, de nyúlós) ránézésre egy lábamra jó az egész farmer, de mivel nyúlik fel tudtam szenvedni a fenekem aláig, majd szét robban de feljött addig, csináltam is képet benne :) jó lesz ez :D
2020. jún. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!