Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs motivációm?

Miért nincs motivációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az a helyzet, hogy elkezdtem fogyózni mert van rajtam felesleg.. A combom eléggé vastag, és nem is zsír az egész, mert lovaglás miatt szép izom alakult ki rajta.. csak a lovaglást abba kellett hagynom a ló miatt. Aztán mindig szépen csinálom az otthoni edzéseket, tartok egy nap szünetet és utánna nincs kedvem hozzá. A sulimban tök sok lány hetek alatt letud fogyni, izmosodni és egy valaki még dicsekedik is nekem.. és annyira rosszul esik, hogy ilyen hamar sikerül nekik és elhagy a motivációm.. Használom a Yazio-t és sikerült is vele fogynom pár kilót( csak 4 hete csinálom) Aztán most elkezdtem futni ilyen kezdő futást csináltam, 1:40 perc kocogás, 1 perc séta- ebből hat kört. És annyit láttam eredménynek, hogy híztam. Nagyon elkeserített.. a motivációm ismét bumm eltűnt.


A barátaimnak szoktam mondani, hogy régen szekáltak a külsőm miatt és én még most így gondolom, hogy kövér vagyok. Ők persze mondják, nem nem vagy duci de “ennyi”. Nem is várom el tőlük, hogy a problémámat megoltsák, csak én azt látom, hogy kedvességből mondják.. Nagyon örülnék, ha leírnátok, hogy nektek milyen motivációtok van, esetleg tapasztalatból, milyen életmódváltás vált be nektek. Köszönöm előre is a válaszokat! <3



2020. máj. 29. 22:52
 1/4 anonim válasza:

Kicsit nihilistaként nem sok motivációt tudok mondani neked.

Csak élj és tedd azt amit jónak látsz, ha nincs motivációd, akkor nem kell.

Csak sosem add fel, ha valamit meg akarsz tenni. Ennyi.


Nekem pl sosincs motivációm, csak ha valamit meg akarok csinálni, akkor a fejembe veszem és meg kell csinálom.

Persze leírva hülyén hangzik meg minden, de gyakorlatban jobb.

2020. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleve a mérleget fenntartással nézd, ugyanis ha edzel, az izom miatt nő a súlyod.

Ez nem probléma!

Menj el diétás orvoshoz, ott van zsírmérő, nézesd meg. Beszéld azt is meg, hogyan tudsz fogyni, edzés mellett.

ja, és ezeket a fogyókúra kategóriában kérdezd.

2020. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, tegyél fel egy fej nélküli képet, hogy tudjunk véleményt alkotni, mennyire is vastagok a combjaid. Lehet, hogy csak izmosak, az pedig egyáltalán nem baj, abból ne akarj fogyni.

Adatokat is írhatnál, magasság, súly, derékbőség...

2020. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltás, kalóriadeficit, sport. Kitartás és rengeteg türelem. Magadnak vagy másoknak akarsz megfelelni? Amíg az utóbbi, ne nagyon számíts eredményre. Az is fontos, hogy ne másokhoz hasonlítsd magad, nem vagyunk egyformák. Tűzz ki magadnak egy számodra teljesíthető, reális célt. A legfontosabb: szeresd, amit csinálsz. Kényszerrel csak magadnak ártasz.
2020. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!