Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosodás/formálódás?

Izmosodás/formálódás?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Lefogytam 30 kilót futással és saját testsúlyos edzéssel.(pajzsmirigy alulműködés mellett) Szeretnék most már formálódni így elkezdtem súllyal erősíteni otthon(6kg). Guggolok 150-et mellette pedig plankingelek 5x1 percet illetve gumiszalaggal is csinálok gyakorlatokat. Figyelek arra is,hogy több fehérjét vigyek be. Az a tapasztalatom 3 hónap után,hogy nagyon izmos lett a lábam, de vékonyabb annyival nem lett és az lenne a célom, hogy izmosabb és vékonyabb legyen. A gyakorlatok amiket csinálok elvileg mind jók erre a területre, de mégis olyan furán néz ki a combom legalábbis számomra.

A kérdésem igazából az lenne,hogy ez normális így? Adjak több időt magamnak, hogy látszódjon az eredmény? Van még valami, amire célszerű odafigyelni?

Annyival nem eszem többet és a mérleg sem mutat többet.

Illetve, ha tudtok jó gyakorlatokat még, azt is szívesen fogadom.



Köszönöm,ha végigolvastad és válaszolsz rá.


2020. máj. 31. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Súllyal csak vastagodni fogsz. Ha úgy akarsz izmosodni, hogy vékony maradj, akkor saját testsúlyoz edzés, callanetics stb.
2020. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, akkor maradok a saját testsúlyos gyakorlatoknál. Azért gondoltam a súlyzósra, mert így már nem annyira fejlődtem.


Lemaradt, hogy 169 centi vagyok és 64 kiló, szóval még pár kiló lemehetne, de inkább centiben látszódjon.

2020. máj. 31. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes sétálni, kocogni, biciklizni. A guggolás, főleg súllyal nem fogja vékonyítani a combodat.
2020. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Már 4 éve futok, biciklizem és csinálok saját testsúlyos edzést. Úgyhogy azért mondhatom, hogy van állóképességem. Esetleg érdemes újabb gyakorlatok után néznem?
2020. máj. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!