Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formálódás:hasról lehetséges?

Formálódás:hasról lehetséges?

Figyelt kérdés
A testem többi része szép és izmos a hasam nem :( mármindennel probalkoztam figyelek az étkezésrr stb. Sportolok is de hasról hiába fogytam egx icipicit a többi nm megy le. Tudnátok segíten? Előre i koszi

#egészség #táplálkozás #fogyás #tini #egészséges életmód #fogys hasról #súlycsökkentés izmosodás
2016. júl. 3. 14:16
 1/3 anonim válasza:
Csináld meg ezt a csakorlatot naponta 2x és meg fog látszani az eredmény! Nekem nagyon segített:) https://www.youtube.com/watch?v=bqxxtxXWMsM&app=desktop
2016. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*gyakorlatot
2016. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 crudy ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez semmit nem fog segíteni. H kicsit formásabb akarsz lenni akkor fogyni is kell meg izmot is építeni. Ettől a tornától lehet h egy kicsit megdolgoztatod a hasadat de h semmit nem fogsz fogyni az tuti. Egyszerre a kettőt amúgy se lehet. Diétázz még egy kicsit mert olyan nincs h valahonnan nem tudsz lefogyni.
2016. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!