Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek vált be a hullahopp karika?

Kinek vált be a hullahopp karika?

Figyelt kérdés
Érdemes beszerezni egyet edzés mellé,ha vékony derekat szeretnèk? Most sincs olyan hú de vastag,de 5-6 cm-t lefaragnék róla.
2020. jún. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

A hullahopp karikával hullákat ugráltatsz, vagy mi? :D


Én csak hulahopp karikát ismerek.

2020. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Kardióedzésnek szánod? Nem sok kalóriát használsz fel hulahoppozás közben, sokkal jobb mozgásformák is vannak.


Helyi zsírégetés pedig remélem tudod, hogy nincs és véletlenül se gondolod azt hogy mert a derekadon mozog a hulahopp varázslatos módon zsírt hókuszpókuszol ki onnan.

2020. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy a derekadat mozgatod nem lesz vékonyabb derekad. Vékonyabb derekad attól lesz, ha lefogysz, meg ha olyan az alkatod.
2020. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált.
2020. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokáig csináltam, az elején nehéz volt rájönni a helyes mozgásra, két éve abbahagytam, elkopott a karika s újra nem volt pénzem.
2020. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem először nagyon bevált:))

54cm a derekam,persze nem csak ettől!!

Viszont derékra hasra nem edzek,hogy vékony maradhasson,hanem napi egy-másfél órát csinálom

2020. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:az "először" nem kell,bocsi:D
2020. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Először is,nem hulahopp, hanem hullahopp karika😆Másodszor, edzek és nincs súlytöbbletem.Tudom,hogy nimcs hókuszpókusz😉Az edzés és helyes étkezés mellé kiegészítésnek gondoltam a karikát.
2020. jún. 2. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, max. olyat tudok elképzelni, hogy ha tényleg nincs súlytöbbleted, akkor, ahogyan egy kicsit megmozgatja a derekad tájékán az izmaidat, attól javulhat a tartásod, amitől talán vékonyabbnak látszik a derekad, meg tónusosabb lesz (utóbbi csak akkor, ha tényleg semmi felesleged nincs, mert amennyit a karika megmozgat, attól nem lesz hasizmod) de erre azért vannak jobb módszerek is.
2020. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!