Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hullahopp karika segíthet a...

A hullahopp karika segíthet a derekamból lefaragni valamennyit?

Figyelt kérdés
Rendes fehérkenyér és cukor nélküli étrenddel, de más mozgás nélkül.
2013. jan. 28. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyi ideig is milyen intenzíven csinálod. Persze van aki nem segít...

[link]

2013. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Óránként 600 kalória mínusz.. szerinted ez nagatív?

Azért írtam, hogy milyen intenzitással, és mennyi ideig, mert 4 óra napi szinten már 2400 kalória... mint mondjuk 4 és fél óra tenisz.

2013. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire valóságos ez a 600-as mínusz, de nyilván te is tudod, hogy nem csak az intenzitástól függ, hanem egyéntől is (ott is rengeteg dologtól, pl. súlytól ugye nagyban, nem mindegy, hogy 44 kg vagy 120), az viszont nagyon biztos, hogy helyi fogyás nincs, úgyhogy hiába tekeregsz, ha éppen a derekadról fogsz először valamilyen mozgástól az inkább a genetikádtól van, nem attól, hogy csak a derekadat vonod be...

Ha nem akarsz mozgás miatt kimenni a négy fal közül (bár nem értem meg), inkább csináld az ingyenes Bodyrock edzéseket, sokkal többre mész vele.

2013. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
120 kilónál már a hullahoppozás akadályokba ütközhet..lásd kép..
2013. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ide azt hittem írtam.


Táplálkozás kérdése, önmagában ez a mozgásfajta nem segít. Semmin, nem túl hasznos edzés.


Hulla - hopp! Ez meg így a nekromanciára utal, a karikázás a hulahop.

2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csaj a képen nem 120 kilós, 120 kilósan simán lehet hulahopozni/hullahoppozni (akinek ahogy tetszik).


BodyRockos, Zuzkás edzések tényleg jók, inkább ezeket próbáld.

2013. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!