Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó erre a hullahopp karika?

Jó erre a hullahopp karika?

Figyelt kérdés
Nem fogyni akarok csak feszessé tenni a hasamat meg a bőrt.Jó erre a hullahopp?
2013. szept. 5. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy a hullahopkarika heti minnusz 1 centit tehet az érdekedben,ha naspi 5 percet folyamatosan forgatod a derakadon.Hogy másra még mire jó, nem tudom.Biztosan karcsúsít.De hasra inkább hasizom gyakorlatot csinálj.
2013. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 8,9 évesek ,sokat szoktak hulahopp karikázni, és ők mind szekszi karcsúak
2013. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm esküszik rá, de leginkább fa karikát ajánlanak, vagy a műanyagot megtöltik homokkal, hogy legyen súlya. Bőr állagán is javít állítólag...
2013. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 5. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindannyiótoknak gratulálok, tövig beszoptátok ezt a marhaságot. Semmire sem jó a hullahopp karika.
2013. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás, tessék szálkásító étkezést követni és erősíteni.


A hulahop átmozgatja a csípőt, ez jó.. bár gyógytornával finomabban, több odafigyeléssel kellene a farkcsonti rész mozgástartományát megőrizni, ez is valami. Nincs köze alakformáláshoz.. Egy érdekes, kellemes kis törzsmerevítő edzés, mozgáskoordináció fejlesztés és csípő átmozgatás. Kiegészítő edzés.. nem olyan komoly.

2013. szept. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!