Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye vannak olyan egypetéjű...

Ugye vannak olyan egypetéjű ikrek, akik közül az egyik kövér a másik meg sovány?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mert genetikailag teljesen egyformák, legfeljebb akkor lehet ilyen, ha mindkettö hizásra hajlamos és az egyik koplal. Ha vékony alkatúak, akkor hiába eszik az egyik többet, nem fog hizni.


Megkérdezhetem, hogy miért érdekel?

2010. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Főleg felnőttek közül, amikor már nem "otthon" vannak, és azt eszik, amit anya-apa eléjük rak, hanem külön háztartást vezetnek saját családjuk van. Ilyenkor lehet, hogy az egyik fél tök egészséges életmódot folytat, sportol, odafigyel magára, a másik meg igénytelen, mekis kaját csokit csipszet zabál naphosszat a TV előtt, akkor ő nyilván kövér disznó lesz, a másik meg szép vékony.
2010. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól, hogy valaki hízásra hajlamos, még nem jelenti azt, hogy koplalnia kell a vékonyságért, inkább sportolnia...amúgy kérdező, igen vannak, főleg, ha külön nevelkedtek, mert nevelés és példa jobban befolyásolja az életmódot, mint a genetika ;-)
2010. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam, mint a második és a harmadik válaszoló.


Csak azért kérdeztem meg, mert ma eszembe jutott csak úgy és szerintem ez érdekes, annyira szivesen megnéznék 2 egyforma ember, akiknek csak a súlya más. : D

2010. júl. 30. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!