Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pocakom diéta nélkül?

Figyelt kérdés

Alig eszek valamit mégis nagy a hasam mert egy időben sokat ettem aztán igy megmaradt a pocakom

Valamennyit már fogytam le belőle de még mindig nagy

Próbálok nem sokat enni meg nem zsiros kajákat de nem akar eltűnni

Van valakinek valami ötlete hogyan lehetne leépiteni a pocakot?



2020. jún. 13. 05:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Ne igyál annyit.
2020. jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Diéta nélkül lapos hasat pocakból? Sehogy.
2020. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

az a helyzet, mint nálam..sokat ettem, és hasra híztam..azt mondják, ha ez az állapot sokáig marad, akkor a belek kitágulnak..stb...stb..nem részletezem..

A diéta alatt nyári ételeket kell érteni, sok málna, eper, egres, meggy, és még egy-két piros gyümülcs(a paradicsom is gyümölcs)..ezekből valamilyen iható(ehető) állapotú turmix. Sem liszttartalmú pékárút, sem sört nem szabad fogyasztani...a tészta összes formája is felejtős..sok csirkemell filé változatosan, hal, stb..


A lényeg, amit majd elfelejtettem...napi 1200kcal, ezt nem zabálva, hanem apránként kis adagokban enni-inni. Akkor nem terheled a beleid, lassan kiürülnek a kívánatos mértékre..

Nekem már laposodik..

Sok sikert.

2020. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 2800kcal a fogyasztásom, ha fekszem.


Ugye minden embernek más.



Csak ezt az okosok itt gyakorin nem tudják.

2020. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ez vált be: Reggelire egy joghurt, vagy kefír, ebédre rendes kaja, míg vacsorára saláta. Rengeteg fajta saláta van, ráadásul mi az öntetet is otthon készítettük. Nem kell más a salátához, mint zöldség, gyümölcs, esetleg még egy kis sovány hús + joghurtos öntet. Meg néha egy kis zöldfűszer.

Ja, és a napi mozgás is javallott! Én a magam részéről naponta 1 órás egészségügyi sétát szoktam tenni a közeli parkban.


Az ember mindenevő! Tehát simán lehet tésztát fogyasztan is, meg pékárut, tejterméket, húst, halat, zöldséget, gyümölcsöt, stb. Fontos a napi vitamin- és ásványianyag bevitel! Az alkoholt viszont tényleg felejtsd el!

Sóra és cukorra is szüksége van a szervezetnek. A cukor nem ellenség, csak nem szabad mértéktelenül fogyasztani. De az agynak szüksége van rá.


Egy kolléganőmnek az vált be, hogy napi ötször eszik keveset. Így sosem éhes, mivel éheztetni nem szabad a szervezetet! Plusz ő is napi fél órát tornázik otthon minden este.


De kinek mi válik be.

2020. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem az volt a kérdés hogy neked mennyi a fogyasztasod fekve és igazából nem is érdekel senkit. Egy felnőtt 80kg-os férfi átlagosan 2000 kalóriát éget. Az hogy te 2800-at fekve az azt jelenti,

1. Lényegesen nagyobb vagy, VAGY

2. Szimplán hazudsz, VAGY

3. Bitang gyors a metabolizmusos, de ebben az esetben nyugodj meg hogy idővel jól lelassul es akkor ennyi zabalassal egy dagadt disznó leszel

2020. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Te meg általánosítasz tudományos háttér nélkül és erős megjegyzéseket teszel azokra, akikről fogalmad nincs.


Kicsit erős benned a sértődésre való hajlam. Bántott bárki, hogy így viselkedsz?

2020. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melyik része a nem tudományos háttér?
2020. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy diéta nélkül lehet-e. Hát, nem lesz könnyű, de ha nagyon sokat sportolsz, akkor nem lehetetlen.

Kérdés, hogy kívülről sok rajta a háj, vagy belülről nagy, vannak-e emésztési problémáid (puffadás, székrekedés). Eleve nem ártana, ha megadnád az adataidat (súly, magasság, nem, életkor).

Ja és nem feltétlenül a zsíros kajáktól lesz nagy a hasad, bármit is értesz ezalatt.

2020. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Vizsgáld meg, hogy nem-e gerinc erederű a problémád? Lehet valakinek zsíros de lapos hasa, vagy szálkás de pocakos. Ha a gerinced alsó része befele áll, könnyen lehet, hogy amiatt van, persze a puffadás, rossz étkezési szokás és más gondok is lehetnek az okai, de ez egy ötlet. A neten találsz majd videókat, gyakorlatokat amelyekkel korrigálhatod.
2020. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!