Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alhasi zsírt hogy eltüntetni?...

Alhasi zsírt hogy eltüntetni? Mit és mennyit kell enni illetve edzeni?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, 158cm 46kg 18/L, csak az alhasammal nem igazán vagyok megelégedve, szeretném ha lapos lenne.

Miket kellene ennem és mennyit? Milyen edzést ajánlanátok?



2017. jún. 26. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve azt kihagytam, hogy vannak tiltólistás ételek? Ha igen, mik azok?
2017. jún. 26. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Irányított fogyás nem létezik, fogysz, ha pedig szerencséd van, akkor lemegy a hasadról is, s nem az lesz az a hely, amihez nagyon ragaszkodik a tested.
2017. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól mondja, ha fogyni akarsz akkor elsősorban a melledről fog lemenni látványosan, de nem teljesen feltétlen ez sem. Igazság szerint arányosan mindenhonnan fog lemenni felesleg hasadból is, combodból is, bárhonnan lehet észre sem fogod venni igazán, de az alhasadból is fog majd lemenni látványosan csak kitartás kell hozzá. egyébként elég jó súlyban vagy, én nem szívesen javaslom a fogyást, én jobban tanácsolom hogy válts életmódot és mozogj, erősíts, formáld az alakodat.

Én fogytam le drasztikus túlsúlyból arra van nekem egy bevált módszerem, de neked inkább erősítést javaslok, az is fogyaszt valamilyen szinten leginkább látványban, és erősít azzal lehet lesz plusz kiló de az már izom és az nem baj, sőt..

2017. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem szépen lement a hasam, mióta nem eszem annyi szénhidrátot.

Egy-egy éhség periódust pedig fehérje turmixokkal váltottam ki. Egyszerű az ok, legalábbis nálam. A szénhidrát borzasztóan puffaszt és köti a vizet.

Ja emellett ugye rendszeresen sportolok évek óta. Kardió és súlyzós edzés kombináció, valamint úszás. De én tényleg csak a táplálkozással tudtam eredményt elérni.

2017. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 13Vivi válasza:
Igazábol ehetsz csak ktartóan kell edzened pl hasprés,felüles forgatással,planking stb.
2017. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, a hasizom edzése nem tünteti el a hasi zsírt! Külön poén, hogy ezt a korábbi hozzászólók már leírták.
2017. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!