Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2kg felesleg...

Hogyan fogyjak le 2kg felesleget életmódváltással?

Figyelt kérdés

Mostanában nem eszek már annyit, mint régen. Mégis feljött rám 2kg felesleg és én így nem érzem magam jól, ezért valamilyen módon vissza szeretnék kerülni a régi súlyomhoz. De nem diétával, hanem valami mással pl.életmódváltás, ami alatt azt értem, hogy szabályok amiket be kell tartani(napi 5x kis adag vagy 6 után már ne egyek)

Egyébként járok edzőterembe heti több alkalommal és kardiózom is



2020. jún. 13. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a kalóriabeviteled.Én 3 kg-t szeretnék leadni...Igyekszem sok nyers zöldséget enni,zellert,répát rágcsálni,meg napi 2-3 csésze gyógynövény teát inni...amúgy a tofu is most nagy kedvencem lett,100 g-t eszek fűszerekkel,és nagyon jól eltelít,de tele van a net mindenféle tanáccsal ilyen téren,mindenkinek más válik be....
2020. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod #3.
2020. jún. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!