Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van letölthető vagy online...

Van letölthető vagy online edzés, amit hatalmas túlsúllyal és betegséggel végezhetek? Hatásosat!

Figyelt kérdés
Szóval nagy a túlsúlyom, 50 kg-t kellene még fogynom, de porckorongsérvem van, ami miatt nem ugrabugrálhatok, eddig ellipszis trénereztem, futópadon sétáltam, pulzuskontrollal, de kicsit fel szeretném dobni heti 1-2 ilyen tornázással... mint pl a norbi duci tréning, de sajnos nem bírom a dumáját
2020. jún. 16. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Menj el sétálni minden nap a környéken egy órára, majd 20-30 kg lefogyása után ráérsz tornázni.
2020. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ellipszis tréner, úszás, séta. Egyelőre elég lesz. Ha már lement vagy 20 kiló, duci tréning. Párszor megcsinálod, utána már lehalkíthatod.
2020. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Béres Alexandra edzős dvd-k nekem beváltak. Nem kell ugrálni. Viszont első két hónapban megpusztultam, nem tudtam végig csinálni. Egy hónap alatt látszott az eredmény az alakomon is.

Torrentről le lehet tölteni, de youtube-on is akad.

2020. jún. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!