Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vekonyak! Ti hogyan taplalkozt...

Vekonyak! Ti hogyan taplalkoztok s elitek a mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés
Erdekelni hogy aki soha se hizik el vagy nem kover...mit csinal??? egyszer eszik egy nap? vagy ketszer vagy esetleg egesznap dolgozik ..vagy megis hogy...??? en nem vagyok kover de mindig volt rajtam felesleg...kivancsi vagyok masok hogyan csinaljak...????
2010. aug. 1. 04:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

erre nincs trükk, szerintem genetika. apukám is sovány, bátyja és az apjuk sem volt egy hízós típus. Én pl szalonnát szeretek enni vajas pirítóssal meg képviselőfánkot meg ilyeneket, zsíros magyaros ételeket - szerecsére feljött most 1-2 kiló

(nem tudom nincs mérlegem), csak a nadrágom jobban áll :D

de hiába mondjuk, mert a fenekem nő, a bordám meg kilátszik, ezt én sem tudom irányítani.


anyukám irtó nyüzüge volt, és a 2. szülés után indult hízásnak, biztos az is genetika, mert ahogy láttam az anyukája fotóit, ugyaolyan típusok és a nővérem is. fura dolgok ezek de ez van.


rövid válasz a kérdésedre: én egész nap tudnék finomakat enni, non stop. ha nem eszem akkor nassolok, igaz dohányzom is. kóla, cukor, csoki, házi készítésű ételek, ha van rá mód, nagymama által főzött ételeket fogyasztok. mondjuk minden főtt ételhez eszem salátát vagy zöldséget, mert ízlik.


168/48 28/N

2010. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

én akkor eszek, amikor eszembe jut, hogy éhes vagyok:D vagy uantkozok és elkezdek enni :D de sokat eszek szerintem:D

167cm/51kg

2010. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En allandoan aktiv vagyok. A minap dolgoztunk itt nalam, illetve a barataim jottek segiteni. Egy idoben ettunk 1-1 hamburgert. A baratom, aki 110-120 kb korul van boffentett es mondta, hogy na a csirke! Akkor emesztette ezek szerint, en meg mar majdnem ehes voltam megint. Szerintem egyszeruen gyors a metabolizmusom, mint egy kutyanak. 181 magas vagyok 71 kg-vel. En meg viszont szeretnek hizni.
2010. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

semmi trükk nincs. hihetetlenül egészségtelenül táplálkozom . zöldséget egyáltalán nem eszek, gyümölcsöt is csak ritkán. főzelékből csak 2 félét, levest egyáltalán nem. szóval csak tésztaféléket eszem, meg csirkehúst, esetleg krumplit. azt viszont teljesen össze-vissza amikor épp kedvem tartja. vagy, hogy délután 4-ig nem eszem, vagy, hogy félóránként...tényleg ahogy épp kedvem tartja. sportolni nem sportolok semmit (régebben sportoltam, akkor 7 kg-val több voltam...gondolom az izom)

most 42-43kg vagyok, és 161cm

18/L

2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én most vékony vagyok,de elindultam a hízás felé is évekkel ezelőtt, csak időben észbe kaptam.

Én mindent eszem, de nagyon lassan, minden 5 falat után elgondolkodom,hogy éhes vagyok-e még. Ha már nem,akkor abbahagyom. és napi 1 óra testmozgás.

Egy idő után úgy megszokod, hogy csak akkor egyél, ha tényleg szükséged van rá, hogy már figyelni sem kell rá. A tapasztalatom szerint ez az amit a kövérek elfelejtenek, akkor is esznek, ha nincs rá szükségük. Tudom, mert én is így voltam.

2010. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is sajnos nagyon egészségtelenül élek. Reggelire tejeskávét szoktam, mellé csak cigi. Ebéd környékén, ha megéhezem, bekapok valami péksütit (pogács, vagy túrós táska általában), délután, este pedig rágcsálok valamit pl. csokit, almát, joghurtot - amit találok otthon. Néha főzök magamnak, de mivel 2 műszakban dolgozom, nincs túl sok időm, állandóan rohanok.
2010. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát én nem vagyok vékony de az egyik volt osztálytársam úgy irigyeltem mindig és még most is nem volt túl vékony de egy deka felesleg se volt rajta pedig annyit evett hogy én attól híztam

otthon megreggelizett

aztán a suliba:

első szünetbe evett valamit 1 szendvics vagy kakaós csiga vagy valami mást

és így ment minden szünetbe

és az utolsó óránk előtt is evett ahogy haza ért megebédelt

délután meg amikor kedve volt evett késő este meg nasizott


úgy utálom az ilyeneket :P ha én így ennék mint ő 1 hét alatt híznék vagy 8 kg-t

2010. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fősulin volt egy olyan osztálytársam mint az előzőnek:) Ő még órán is tömte a fejét. Szó szerint mindent evett. Ő mesélte, hogy az apukája és a tesója is ilyen. Ez bizony alkat kérdése.

2010. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat xd ::):))...hat edekes volt...Nekem nem egy ilyen osztalytarsam volt hanem az osszes az volt egy kivetelevel. xd e meg o vltunk csak egy csokitol is hizasnak indultak.....olyan rossz ez igy.....en mindent megteszek meg sem ok meg semmit es meg is.....
2010. aug. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!