Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minusz 10 kg szeptemberig...

Minusz 10 kg szeptemberig lehetseges vagy felejtos?

Figyelt kérdés
40 eves no vagyok, sajnos kb 1 honapja stagnal a fogyasom. Tobbet szerettem volna elerni, de nagyon lassan megy. Szeptemberben osztalytalalkozom lesz, arra szeretnek jobban kinezni. 178 cm vagyok es 90 kg jelenleg. Januarban kezdtem es eddig "csak" 10 kilo ment le, pedig az eredeti celom a 70 kilo elerese volt, de most kiegyezem a 80-al is, csak lenne gyorsabb.

2020. jún. 21. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen módszerrel fogysz, de sokat segítene megfelelö sport, ugy nem csak a kilók mennek le, hanem az alakod is javul.

Másrészt azt senki nem látja rajtad, hogy 80 kiló vagy, csak az alakodat.

80 kilóval (a 178 cm-hez) nézhetsz ki zsírpacniként (ne sértésnek vedd, ez csak példa) is, meg teltebb, de formás nöként is, attól függöen, mennyi izom/zsír van rajtas, illetve milyen a tartásod.


Valahol van egy olyan oldal, ahol azonos súlyú (és magasságú) nökröl vannak képek, és tényleg nagyon nagy a különbség az edzettségtöl függöen.


Szóval kicsit gondold át, lehet, hogy a módszereden kell valamit alakítani.

2020. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%

Tök felesleges egy osztálytalálkozó miatt lefogynod, hogy utána 1 hónap alatt visszahízz. Sz*rd le mit gondolnak a volt osztálytársaid, egy részük szintúgy elhízott az évek alatt.

Fogyj le magadért, az egészségért, a jobb közérzetért. Lehet, hogy nem két hónap alatt fog lemenni a 10kg, de a pozitív hatása is tovább fog tartani, mint 2 nap.

2020. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
És ha 8 kg megy le, nem 10 kg, akkor mi van? Az miért nem jó?
2020. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Januarban kezdtem az eletmodvaltast es a cel 30 kilo volt. 6 honap alatt lement 10 kilo, ami szerintem nem nevezheto gyors fogyasnak, ennyi ido alatt 18-20 kg se lett volna gyors. Tehat a minimumot szerettem volna elerni. Ez miert baj?

Miert hiznam vissza rogton?

Alapbol szeles vallu, sportos a testalkatom, igy nagyobb darabnak nezek ki, ezert kell tobbet fogynom.

Edzes heti 4 alkalommal van, mar diakkorom ota. Egy betegseg miatt hiztam meg ennyire sajnos, akkor nem tudtam mozogni.

2020. jún. 21. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!