Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírt izommá alakítani szeptem...

Zsírt izommá alakítani szeptemberig lehetséges? 14/F

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és szeptemberig szeretnék fogyni valamennyit és izmosodni(leginkább a hasamon és a combomon de minden más ponton is). A súlyommal nincs semmi baj (55kg) de a zsírt szeretném átalakítani izommá. Keresgéltem már interneten és arra gondoltam hogy elkezdek futni. Milyen gyakorlatokat ajánlotok illetve tudtok adni segítséget, linekem hogy össze tudjak állítani valami étrendet mert gondolom az is kellene.
2016. júl. 25. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*linkeket
2016. júl. 25. 15:17
 2/5 anonim válasza:
A zsír nem alakul át izommá......
2016. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsírból izmot csinálni még az alkimisták se tudnak. Olyat viszont lehet, hogy leadod a zsírt, és felszedsz némi izmot, de egy hónap alatt ne várj csodát.
2016. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend, teljes testes edzés, mellette persze futhatsz, a kardió jót tesz a keringési rendszernek s más haszna is lehet.

Ha ezek után is izmosodni akarsz (bizonyára igen, ha jó az ízlésed :D), akkor pedig tömegelés jön a fogyás után.

2016. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

a kérdést nem szó szerint értettem én is arra gondoltam hogy zsírt leadni és izmosodni

2016. júl. 26. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!