Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ellen mit tudok tenni?

Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Hamarosan indulok nyaralni, igy felprobaltam a furdoruhaimat.. Azt vettem eszre, hogy ha rafeszitek a fenekemre, kis godrok jelennek meg :( tudok barmit tenni ellene?

167cm es 54-55 kg vagyok, sportolok, sok vizet iszom.. Nem tudom mit tehetnek ellene, így azt erzem, hogy feszengeni fogok a parton :( narancsborom soha nem volt


2020. jún. 25. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod, sportolsz is. Fogadd el magad, mást nem lehet erre mondani.
2020. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bzs03 ***** válasza:
Izmot kell epiteni a fenekre. A rossz hirem h ezt mar mult nyaron ki kellett volna talalni. A jo hirem h jovo nyarra osszejohet, ha most elkezded
2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tavaly nyaron ilyen nem volt, vagy csak en nem neztem.. Izmot biztos, hogy veszítettem a karanten alatt :( de 20 evesen meg siman a gyerek osztalyrol is vásárolok
2020. jún. 25. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy vékony vagy, nem hozza magával azt, hogy izmos is vagy. Fenékre kell gyúrni keményen, és legalább 3 hónap mire látványos eredménye lesz.
2020. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig volt izmom boven, versenytanc es aerobik miatt.. Csak marcius kozepetol itthon kellett tornaznom es nem olyan surun, mint ahogy az edzesek voltak:(
2020. jún. 25. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a bolhából csinálsz elefántot. Tudod, mit kell tenned. Fogyókúrával ez nem fog menni. Fehérjedús ételek, elég kalória és kemény edzés célirányosan fenékre.
2020. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, eddig sem fogyoztam, sot... Viszont 18 eves koromban kb fel ev alatt leadtam nyolc kg-t es azota barmit csinalok nem jon vissza.. Mondjuk mem szeretnek újra 63 kilos lenni, de akkor sem voltam dagadt es pizzat meg rengeteg nasit ettem es akkor kezdtem el fogyni.... Akkor ez a nyár ilyen feszengos lesz es jovore mar remelem ujra magabiztosan megyek a strandra
2020. jún. 25. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Masszázst még kipróbálhatod, pangó víz egy részét kiviszi.
2020. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!